Rīgas HES

Atrašanās vieta: Rīgas HES, Salaspils pagasts, Salaspils novads

Statuss: Projekts nodots ekspluatācijā 2018. gadā 

Pasūtītājs: VAS “Latvijas Valsts ceļi” un AS „Latvenergo”

Par projektu: AS “LNK Industries” rekonstrukcijas darbu ietvaros veic autoceļa A5 Rīgas apvedceļa (Salaspils – Babīte) posma 0,30 - 2,38 km segas konstrukcijas pārbūvi, ceļa aprīkojuma nomaiņu, vājstrāvas un lietus kanalizācijas tīklu pārbūvi. Tiek veikta arī hidroelektrostacijas (HES) drenāžas sistēmas pārbūve - vecā drenāžas caurule, kas atrodas 6 m dziļumā, tiks nomainīta pret jaunu un veikta dublējošās drenāžas aizpildīšana.

 

Divlīmeņu krustojums pāri dzelzceļam Klaipēdā

Atrašanās vieta: Klaipēda, Lietuva

Statuss: nodots ekspluatācijā 2016. gada rudenī

Par objektu: Estakāde ar uzbrauktuvēm ir 330 m jeb vairāk nekā trīs futbola laukumu garumā. Konstrukcijai izmantotas 550 tonnu metāla, pārseguma ierīkošanai bija nepieciešami 3296 kubikmetri betona. Metāla pārseguma konstrukcijas ražotas “LATVIJAS TILTI“ uzņēmumu grupas apakšnodaļās. Estakādes būvniecības laikā nācās izcelt un citā vietā ierīkot arī pa būvniecības teritoriju ejošos inženiertīklus.

 

 

Divi tilti pār Piritas upi, Nehatu

Atrašanās vieta: Nehatu ciemats, Tallinas pierobeža, Igaunija

Par projektu: Tiltu būvniecības periods ir sadalīts četros posmos, tādā veidā vienlaikus nodrošinot vienmērīgu satiksmes plūsmu un iespēju nojaukt vecos tiltus un būvēt jaunos.

1. posms
Blakus esošajiem diviem tiltiem upes lejtecē tiek uzbūvēts pagaidu tilts un asfaltēts apvedceļš.
2. posms
Satiksme Narva–Tallina tiek novirzīta uz pagaidu tiltu un apvedceļu. Satiksme virzienā Tallina–Narva tiek novirzīta uz pašreizējo Narva–Tallina virziena tiltu Nehatu 2. Tādējādi no satiksmes tiek atbrīvots tilts Nehatu 1 (pa kuru pašreiz notiek satiksme Tallina–Narva virzienā) un tā uzbrauktuves. Tiek būvēts jauns tilts Nehatu 1 un tā uzbrauktuves.
3. posms
Visa satiksme gan Tallina–Narva, gan Narva–Tallina virzienā 2. posmā tiek novirzīta uz jauno, plašo tiltu Nehatu 1. Tādā veidā no satiksmes tiek atbrīvots tilts Nehatu 2 un tā uzbrauktuves. Pagaidu tilts tiek demontēts. Tiek būvēts jauns tilts Nehatu 2 un tā uzbrauktuves.
4. posms
Abi tilti un to uzbrauktuves ir uzbūvētas, un abos virzienos notiek 3 + 3 joslu satiksme. Saskaņā ar pastāvīgās satiksmes shēmu Tallina–Narva virzienā notiek ceļa, kas 3. posmā darbojās ar 4 joslām, pārveidošana par 3 joslu ceļu.
 
 
 

Gājēju un velosipēdistu tilts pār a/c A10

Atrašanās vieta: autoceļa A10 Rīga-Ventspils 14,8 kilometrs.

Statuss: Nodots ekspluatācijā 2016. gada vasarā.

Pasūtītājs: Valsts akciju sabiedrība “Latvijas Valsts ceļi”

Būvprojekta autors: SIA “Projekts 3”

Par projektu: Jaunais pārvads atrodas šosejas Rīga – Ventspils 14,8 kilometrā un ir paredzēts gājēju un riteņbraucēju satiksmes nodrošināšanai pāri vairākjoslu autoceļu A10. Tilts ir trīslaiduma vanšu tērauda kopņu tilts un tā platums sasniegs 3.4 m.

Tilts balstīts uz 18 dzelzsbetona balstiem, kuru pamatā ir 52 urbpāļi. Gājēju tilta vantis veidotas no tērauda stieņiem. Gājēju tiltam apgaismojums uzstādīts margu konstrukcijās. Abās pusēs no gājēju tilta izbūvētas arī ietves. Autoceļa sadalošajā joslā izbūvēts 50 m augsts žogs uz katru pusi no tilta.

 

Dienvidu tilts

Atrašanās vieta: Rīga, Latvija

Statuss: Notots ekspluatācijā 2010. gadā

Projekta apraksts: No 2004. līdz 2010. gadam holdinga LNK Group tiltu būvniecības uzņēmums kā ģenerālais darbuzņēmējs Rīgā veica Dienvidu tilta, lielākā celtniecības objekta mūsdienu Latvijas vēsturē, transporta sistēmas pirmās un otrās kārtas celtniecību.

Dienvidu tilts – vairāk nekā 7 km gara transporta sistēma (ieskaitot pašu tiltu un mūsdienīgu trīs līmeņu transporta mezglu). Tilta konstrukcija un estakāde: iepriekš spriegots dzelzsbetons, tilta garums – 803 metri, platums – 34,28 metri, laidumu skaits – 9, satiksmes joslu skaits – trīs katrā virzienā, estakāžu augstums – 1896 metri.

Turklāt, būvējot estakādes, pilsētas transporta satiksme pa piegulošām ielām netika pārtraukta ne dienu! Uzņēmums iesaistīts arī Dienvidu transporta sistēmas nobeiguma darbos – trešajā kārtā paredzēts autoceļš ar divlīmeņu ielu krustojumu un ar gājēju un automašīnu tuneļu sistēmu Daugavas kreisajā krastā.

 

Paceļamais tilts pāri Ventai

Atrašanās vieta: Ventspils, Latvija.

Statuss: Nodots ekspluatācijā 2010. gadā.

Projekta apraksts: Laika periodā no 2009. līdz 2010. gadam LNK Industries speciālisti veica vienīgā Latvijā paceļamā tilta rekonstrukciju pāri Ventai. Celtniecības gaitā tika projektēts un izgatavots izņemams mehānisms, kas ar augstu precizitāti ļauj iekustināt katru no 140 tonnu smagajām tilta virsmām.

 

Akmens tilts

Atrašanās vieta: Rīga, Latvija

Statuss: Tilts nodots ekspluatācijā 1957. gadā ar nosaukumu Oktobra tilts.

Par objektu: 1992. gadā tilts tika pārdēvēts par Akmens tiltu. Tilta kopējais garums ir 503,12 m. Uz 27,5 m platās brauktuves notiek tramvaju, trolejbusu, autobusu un automašīnu satiksme. Tilta malās ir 3,5 metru platas gājēju ietves, kuru margas ir rotātas ar ornamentiem. 

 

Salu tilts

Atrašanas vieta: Rīga, Latvija.

Par projektu: renovācijas projekts paredz lielā un mazā tilta pār Daugavu brauktuvju demontāžu, esošo barjeru, tekņu, ietvju un margu demontāžu, hidroizolācijas un asfalta segas atjaunošanu, kā arī tilta apakšējā līmenī esošās gājēju un velosipēdistu zonas sakārtošanu un citus darbus.
 
Salu tilts pār Daugavu un Mazo Daugavu Rīgā  tika būvēts no 1968. līdz 1976. gadam. Salu tiltu veido vairākas būves, tostarp 2 lielie tilti un 2 mazie tilti, 7 estakādes un divi gājēju un velosipēdistu tuneļi.
 
 

Ceļa pārvads Avazā

Atrašanās vieta: Avaza, Turkmenistāna

Statuss: Obejkts nodots ekspluatācijā 2011. gadā.

Par projektu: 400 m garš ceļa pārvads uz trases, kas savieno Turkmenbaši pilsētas lidostu un Nacionālo tūrisma zonu „Avaza”. 

 

Vanšu tilts

Atrašanas vieta: Rīga, Latvija

Statuss: Nodots ekspluatācijā 1981. gadā.

Par objektu: slīpsaišu tilts pār Daugavu Rīgā.

 

 

Dzelzceļa tilts

Atrašanās vieta: Rīga, Latvija

Statuss: Objekts nodots ekspluatācijā 1914. gadā.

Par objektu: Vienīgais dzelzceļa tilts, kas šķērso Daugavu Rīgas pilsētā. Tilts būvēts uz 10 balstiem, no kuriem 8 atrodas ūdenī.

 

 

Vairoga ielas pārvads

Atrašanās vieta: Rīga, Latvija

 

Tilts pār Lielupi

Atrašanās vieta: Jūrmala, Latvija

 

Dzelzceļa tilts pār Aktašu

Atrašanās vieta: Dagestāna, Krievija

 

Tilts pār Sarkandaugavas upi

Atrašanās vieta: Rīga, Latvija

 

Tilti Ziemeļkaukāzā

Atrašanās vieta: Ziemeļkaukāzs, Krievija

 

Divstāvu tilts pār Thang-Long upi

Atrašanās vieta: Vjetnama

 

Tilts pār Mūsas upi

Atrašanās vieta: Bauskas rajons, Latvija

 

Gājēju tilts pār Amatu

Atrašanās vieta: Latvija

Statuss: nodots ekspluatācijā 2004. gadā

Par objektu: Gājēju tilts pār Amatas upi. Tilta laiduma konstrukcija sastāv no diviem tērauda lokiem un ietves, kas balstīta uz tērauda savilcēm.

  • tilta garums 38 m
  • ietves platums 2,25 m
  • loka laiduma garums 33,4 m
  • pacēlums 5,2 m
 

Tilts pār Gulderičai upi

Atrašanās vieta: Dagestāna, Krievija

 

Ventspils brīvostas 1. muliņa demontāža

Atrašanās vieta: Ventspils, Latvija

Statuss: demontāža pabeigta 2014. gadā

Par objektu: Ventspils ostas 1. muliņš naftas un tās produktu pārkraušanai tika projektēts un celts no 1959. līdz 1961. gadam. Tā kopējais garums ir 300 metru, ieskaitot tauvošanās pāļus. Ilgās muliņa ekspluatācijas dēļ tā konstrukcijas bija sarūsējušas un vairs nevarēja pasargāt ostas ūdeņus no naftas produktu nokļūšanas tajos. Tādēļ tika pieņemts lēmums pārtraukt tā ekspluatāciju. 

Projekta gaitā kopumā tika attīrīts nedaudz vairāk par 32 000 m3 ar naftas produktiem piesārņotas grunts, pielietojot Latvijā speciāli šīm projektam izstrādātu mikrobioloģijas tehnoloģiju šāda veida piesārņojumu attīrīšanai. Tā ir Latvijā līdz šim lielākā apjoma ar naftas produktiem piesārņotas grunts attīrīšana.
 
 

Maģistrāle un estakāde Viļņā

Atrašanās vieta: Geležio Vilko iela, Viļņa, Lietuva

Statuss: Nodots ekspluatācijā 2014. gadā.

Par objektu: Geležina Vilka ielas rekonstrukcija un estakādes būve pār Geležina Vilka ielu.

 

Panemunes apvedceļš

Atrašanās vieta: Panemune, Lietuva. 

Statuss: Objekts tiks nodots ekspluatācijā 2015. gada vasarā.  

Par objektu: Automaģistrāles Panemune (Lietuva) – Sovetska (Krievija) celtniecība, tostarp automaģistrāle, viadukts un tilts pār Nemunu.

360° virtuālā tūre

 

Ventspils brīvostas 25. piestātne

Atrašanās vieta: Ventspils, Rīga

Statuss: Nodota ekspluatācijā 2015. gada vasarā.

Par projektu: Piestātnes rekonstrukcijas projekta ietvaros kapitāli remontētas hidrotehniskās konstrukcijas, kā arī labiekārtota piegulošā teritorija. Labiekārtošanā iekļautas interesantas formas, kas simbolizē jūras viļņus. To konstrukciju veido betona atbalsta sienas ar speciālu faktūru, kas pildītas ar kaltā granīta bruģi. Teritorijā uzbūvēta autostāvvieta 39 transporta vienībām. 

 

Tilts pār Daugavas upi

Atrašanās vieta: Latvija

Statuss: Nodots ekspluatācijā.

 

Piemineklis Albatross

Atrašanās vieta: Klaipēda, Lietuva

 

Klaipēdas pasažieru un kravas terminālis

Atrašanās vieta: Klaipēda, Lietuva

Statuss: objekts nodots ekspluatācijā 2013. gadā

Projekta apraksts: Daudzfunkcionālais terminālis Klaipēdas ostā – lielākais Lietuvā. Tam ir unikālas automatizētas Ro-Ro tipa rampas kuģu apkalpošanai.

 

Klaipēdas meteoroloģiskā stacija

Atrašanās vieta: Klaipēda, Lietuva

 

Ventspils brīvostas 12. piestātne

Atrašanās vieta: Ventspils, Latvija

Statuss: objekts nodots ekspluatācijā 2015. gadā

Par objektu: Projekts ietver piestātnes padziļināšanas darbus, seguma izbūvi, dzelzceļa rekonstrukciju un teritorijas labiekārtošanu. 

 

Riga Fertilizer Terminal

Atrašanās vieta: Kundziņsala, Rīga, Latvija
Pasūtītājs: SIA Riga fertilizer terminal
Statuss: Nodots ekspluatācijā 2013. gadā

Projekta apraksts: Minerālmēslu īslaicīgas uzglabāšanas un pārkraušanas komplekss.

 

 

Baltic Coal Terminal

Atrašanās vieta: Ventspils, Latvija
Pasūtītājs: AS Baltic Coal Terminal
Statuss: Objekts nodos ekspluatācijā 2009. gada rudenī

Apraksts: Baltic Coal Terminal ir viens no modernākajiem termināļiem Eiropā. Šī ogļu pārkraušanas un uzglabāšanas termināļa jauda ir 6 miljoni tonnu gadā. Tajā ietilpst noliktava ar kopējo platību 30 000 m2 un augstumu – 50 metru, aptuveni 4 km gara transportēšanas sistēma, kas savieno noliktavu ar kuģu piestātni, kā arī 300 metru garš dziļūdens muliņš. Termināļa tehnoloģijas ļauj pārkraut 400 vagonu diennaktī jebkādos laikapstākļos, turklāt kravu transportēšana notiek pilnībā slēgtā veidā, kas atbilst apkārtējās vides aizsardzības prasībām.
 
 

Alpha Osta

Atrašanās vieta: Rīga, Latvija
Statuss: Objekts nodots ekspluatācijā

Alpha Osta ir Rīgas brīvostas štauers.

 

 

Riga Bulk Terminal

Atrašanās vieta: Kundziņsala, Rīga, Latvija
Statuss: Nodots ekspluatācijā 2014. gadā

Projekta apraksts: Mūsdienīgākais beramkravu pārkraušanas terminālis Baltijas valstīs, kura darbībā izmantoti inovatīvi tehnoloģiskie risinājumi, kas ļauj veikt sešu ļoti atšķirīgu beramkravu pārkraušanu, tostarp, graudu, jēlcukura un mālzemes. Vērtējot būvniecības procesu, Riga Bulk Terminal ir unikāls dažādu inženierrisinājumu dēļ, kas pirmo reizi īstenoti būvniecības praksē Latvijā, jo termināļa būvniecība veikta apbūves laukumā ar ļoti sarežģītiem grunts hidroģeoloģiskajiem apstākļiem

 

 

 

Klaipēdas pasažieru un prāmju termināls

Atrašanās vieta: Klaipēda, Lietuva

Statuss: objekts nodots ekspluatācijā 2013. gadā

Projekta apraksts: Daudzfunkcionālais terminālis Klaipēdas ostā – lielākais Lietuvā. Tam ir unikālas automatizētas Ro-Ro tipa rampas kuģu apkalpošanai.

>Katra rampa sver vairāk nekā 500 t (ieskaitot hidraulisko aprīkojumu)

> Katras rampas garums – 31,6 m

>Katras rampas platums – 30,4 m

> Kolonnu augstums, uz kurām balstās rampa – 11 m virs ūdens līmeņa

> Rampa var mainīt savu stāvokli (nolaist/pacelt malu par 4,6 m)

> Rampas vadīšana ir automatizēta

> Rampa var apkalpot auto-treilerus ar svaru līdz 140 t

> Katras rampas platība ir vairāk nekā 900 m2 (ieskaitot braucamo daļu un gājēju zonu)

 

Nedzēsta kaļķa pārkraušanas terminālis

Atrašanās vieta: Liepāja, Latvija

Statuss: Objekts nodots ekspluatācijā 2012. gadā

Pasūtītājs: Liepājas Metalurgs

Objekta apraksts: 

Liepājas ostas nedzēsta kaļķa pārkraušanas un uzglabāšanas terminālis.  

Pārkraušana no vagoniem tvertnēs un autotransportā notiek pilnībā slēgtā režīmā, tādējādi novēršot apkārtējās vides piesārņojuma risku un kaļķa
īpašību pasliktināšanos atmosfēras ietekmes rezultātā. 

Projektā tika ievērotas klienta prasības saglabāt kravu frakciju sastāvu.

Papildus būvniecībai terminālis aprīkots ar kaļķa pieņemšanas un pārkraušanas transportēšanas sistēmu
un automatizēto vadības sistēmu.

Terminālis ir kompakts, uzbūvēts  pilnībā atbilstoši pasūtītāja prasībām. Otrās kaļķa pārkraušanas sistēmas tehniskā risinājuma
pamatā ir tehnoloģijas, kas nekaitē apkārtējai videi.

 

Mežaparka lielā estrāde

Atrašanās vieta: Mežaparks, Rīga, Latvija

Statuss: Būvniecības procesā

Apraksts: Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas projekta pirmais posms paredz skatītāju zonas pārbūvi līdz 2018. gada Vispārējiem latviešu Dziesmu un Deju svētkiem. 

 

Daugavas stadions

Atrašanās vieta: Augšiela 1, Rīga, Latvija

Statuss: Būvniecības procesā

Apraksts: Projekts paredz esošo tribīņu atjaunošanu un jaunu tribīņu izbūvi, palielinot skatītāju sēdvietu skaitu līdz 10 000 vietām. Projektu plānots nodot ekspluatācijā līdz 2018. gada maijam. 

 

Cēsu 9

Atrašanās vieta: Cēsu iela 9, Rīga, Latvija

Statuss: celtniecības stadijā

 

Baltijas Industriālais Parks. Paplašināšanas III kārta

Atrašanās vieta: Piedrujas iela 7, Rīga, Latvija
 
Statuss: nodots ekspluatācijā 2017. gada maijā
 
Par projektu: Baltijas Industriālais Parks (BIP) – viens no ievērojamākajiem noliktavu, biroju, tirdzniecības un ražošanas telpu kompleksiem Rīgā. B klases tehnoloģiskais parks. Kompleksa kopējā platība pēc III paplašināšanas kārtas – 28 000 kv.m. Teritorijas platība – 5 hektāri. 
 
 

Ēkas rekonstrukcija Alberta ielā

Atrašanās vieta: Alberta iela 5, Rīga, Latvija

Statuss: Notiek ēkas rekonstrukcijas un restaurācijas darbi

Par projektuNams Alberta ielā 5 slejas 22,8 m augstumā, tam ir 6 stāvi un kopējā stāvu platība 2932 m2. Rekonstrukcijas gaitā tiks veikti vispārējie celtniecības un apdares darbi 3719 m3 apjomā, kas iekļauj gan ēkas fasādes un interjera restaurāciju, gan iekšējo un ārējo inženiertīklu izbūvi. Dzīvojamās ēkas vienā spārnā pēc rekonstrukcijas atradīsies 30 grezni apartamenti platībā no 50 m2 līdz 90 m2, savukārt otrajā - 2 studio tipa apartamenti.

Rekonstrukcijas rezultātā ēka tiks pieslēgta pilsētas inženierkomunikācijām. Tajā ir paredzēti 3 jauni lifti, kur viens no tiem, lai saglabātu vēsturisko galvenās fasādes plānojumu, atradīsies atsevišķi iekšpagalmā, bet 2 pārējie – sānu korpusos. Tāpat tiek saglabāts nama vēsturiskais plānojums - ieeja apartamentos būs no galvenās kāpņu telpas.
 
 

Park Inn by Radisson Riga Valdemara

Atrašanās vieta: Krogus iela 1, Rīga

Statuss: Objekts nodots ekspluatācijā 

Projekta apraksts: Projekts paredz 10 stāvu viesnīcas būvniecību un komunikāciju izbūvi. 

 

 

River Breeze Residence

Atrašanās vieta: Kuģu iela 28, Klīversala, Rīga
 
Statuss: Būvniecības procesā
 
Projekta apraksts:  Projekts paredz daudzdzīvokļu ēkas celtniecību un pieslēgšanu inženierkomunikāciju tīkliem, kā arī piegulošās teritorijas un krasta līnijas labiekārtošanu.
 
 

Park Inn by Radisson Residence Riga Barona

Atrašanās vieta: K. Barona 40a, Rīga, Latvija

Statuss: Nodota ekspluatācijā 2016. gada rudenī.

Projekta apraksts: Apartamentu viesnīca

 

 

Rīgas 84. vidusskolas sporta un aktīvās atpūtas laukums

Rīgas 84. vidusskolas eritorijā tika labiekārtoti un aprīkoti laukumi skeitošanai, basketbolam, futbolam, volejbolam, tenisam un izveidots īpašs laukums ielu vingrošanai. Teritorija ir iežogota un tajā ir bruģēti laukumi, izvietoti soliņi, kā arī celiņi gan gājējiem, gan skrituļotājiem.

Kopējā labiekārtošanas darbu platība, ko veica LNK INDUSTRIES bija 56 000 m2, iebērtās melnzemes apjoms 5644.46 m3, veikta apzaļumošana un iesēts zālājs 30103.80 m2 platībā, ieklāts bruģis 7 570 m2 platībā, tāllēkšanas bedrei tika sabērtas smiltis 5.50 m3 apjomā. Katra iekārtotā multifunkcionālā sporta laukuma platība ir 608 m2 (kopā 3 laukumi), tāllēkšanas sektora laukuma platība - 271.30 m2 un atjaunotā bērnu rotaļu laukumu platība  - 3 100 m2. Tika labiekārtots veloceliņš 520 m garumā, kas piemērots arī skrituļslidotājiem, savukārt kopējais labiekārtoto celiņu garums parka teritorijā ir 1 460 m.

 

Cēsu 7

Atrašanās vieta: Cēsu iela 7, Rīga, Latvija.

Statuss: celtniecības stadijā.

Projekta apraksts: augstas klases daudzdzīvokļu dzīvojamā ēka. Ēkas projekts ietver individuāli plānotus apartamentus ar apakšzemes autostāvvietu 30 automašīnām un virszemes autostāvvietu 6 automašīnām. Namā pavisam plānoti 32 dzīvokļi platībā no 56 m2 līdz 130 m2. Kopējā ēkas dzīvojamā platība būs 2 400 m2 un komercplatība  — 300 m². 

 

Hanzas rezidence

Atrašanās vieta: Hanzas iela 2a, Rīga, Latvija
Statuss: Projektēšanas stadijā

Projekta apraksts: Elegants ēku komplekss, kurš sastāv no vēsturiskas četru stāvu ēkas ar platību  - 1100 m2 , kas paredz ekskluzīvu penthausu 4. stāvā, un 7 stāvu jaunbūves ar plašām terasēm un kopējo platību 3000 m2.
 

 

Cementa ražošanas rūpnīca Cemex

Atrašanās vieta: Brocēni, Latvija
Statuss: Objekts nodots eksplatācijā 2009. gadā

 

Gāzbetona ražošanas rūpnīca Aeroc

Atrašanās vieta: Saulkalne, Latvija
Statuss: Objekts nodots ekspluatācijā
 

 

Dzīvojamais komplekss The Pearl

Atrašanās vieta: Baltezers, Latvija
Statuss: Projekts nodots ekspluatācijā

Apraksts: Mazstāvu daudzdzīvokļu māju kompleksa The Pearl, kas atrodas Mazā Baltezera krastā, būvniecībā LNK Industries īsteno vismodernākos arhitektūras un inženierrisinājumus, apvienojot civilo būvniecību ar hidrotehnisko celtņu būvniecību. Objektā, kas tiks nodots ekspluatācijā šā gada nogalē, atradīsies 65 dzīvokļi ar pilnu apdari, pazemes un virszemes autosstāvvietas, jahtu piestātnes un labiekārtota pludmale.

 

Biznesa centrs Sporta rezidence

Atrašanās vieta: Sporta iela 7, Rīga, Latvija
Statuss: Ēka rekonstruēta 2011. gadā

Projekta apraksts: A klases biroju ēka ar kopējo platību 550 m2.
 

 

Rīgas Tehniskās universitātes laboratoriju korpuss un Zinātniskā bibliotēka

Atrašanās vieta: Ķīpsala, Rīga, Latvija

Statuss: Nodots ekpluatācijā 2015. gada 4. ceturksnī

Par projektu: Projekta ietvaros tika uzbūvēts jauns laboratoriju korpuss, kurā atradīsies Enerģijas un vides resursu ieguves un ilgtspējīgas izmantošanas tehnoloģiju valsts nozīmes pētniecības centra laboratorijas, kā arī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Transporta un mašīnzinību fakultātes (TMF) laboratorijas. Laboratoriju ēkas kopējā platība - 4366 m2. 

Savukārt, paplašinot Zinātniskās bibliotēkas telpas, tika apvienotas patlaban dažādās vietās esošās bibliotēkas nodaļas un modernizēts tās aprīkojums. Jaunajā bibliotēkas piebūvē ar kopējo platību 2240 m2 iecerēts izvietot lasītavas un transformējamu konferenču zāli. 
 
 

Dzīvojamā ēka Blueberry

Atrašanās vieta: Muižas iela 11, Jūrmala, Latvija

Statuss: Projekts nodots ekspluatācijā 2014. gadā. 

Par projektu: Dzīvokļu dzīvojamais komplekss

 

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskais centrs

Atrašanās vieta: Jelgavas iela 1, Rīga, Latvija

Statuss: Nodots ekspluatācijā 2015. gada vasarā

Par projektu: Projekts ietver Dabaszinātņu akadēmiskā centra būvniecību un teritorijas labiekārtošanu. Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra būvniecība ir ne tikai Latvijas, bet visu Baltijas valstu mērogā nozīmīgs projekts. Viens no projekta izaicinošākajiem posmiem bija pētniecības centru laboratoriju būvniecība un iekārtošana, kam nepieciešamas gan specifiskas zināšanas, gan sarežģīti tehniskie risinājumi.

 

 

Rīgas Ukraiņu vidusskola

Projekts: Rīgas Ukraiņu vidusskolas vienkāršota renovācija
Atrašanās vieta: Visvalža iela 4, Rīga, Latvija

Projekta araksts: Ēkas vienkāršotas renovācijas un vispārceltnieciskie darbi, tostarp fasādes darbi, galerijas tehniskā projekta izstrāde un galerijas izbūve.
 

 

Biznesa cetrs Alojas rezidence

Atrašanās vieta: Alojas iela 6, Rīga, Latvija
Statuss: Ēka rekonstruēta 2005. gadā

Projekta apraksts: B klases biroju ēka ar kopējo platību 900 m2.
 

 

Rīgas nedzirdīgo bērnu internātpamatskola

Atrašanās vieta: Graudu iela 21, Rīga, Latvija
Statuss: Ēka nodota ekspluatācijā

Projekta apraksts: LNK Industries veica ēkas vienkāršotas renovācijas darbus, demontāžas un montāžas darbus, apdares darbus, kā arī fasādes renovācijas darbus.

 

Bērnudārzs Slokas ielā

Atrašanās vieta: Slokas iela 197, Rīga, Latvija
Statuss: Objekts nodots ekspluatācijā

Darbu apraksts: LNK Industries veica ēkas vienkāršotas renovācijas darbus, demontāžas un montāžas darbus, apdares darbus, kā arī fasādes renovācijas darbus.

 

Pirmsskolas izglītības iestāde Rotaļa

Atrašanās vieta: Lauku iela 2b, Rīga, Latvija

Projekta apraksts: LNK Industries veica ēkas vienkāršotas renovācijas darbus, demontāžas un montāžas darbus, apdares darbus, kā arī fasādes renovācijas darbus.

 

Biznesa centrs Mūkusalas biroji

Atrašanās vieta: Bieķensalas iela 6, Rīga, Latvija
Statuss: Ēkas ekspluatācijā nodotas 2002. gadā

Projekta apraksts: B klases biroju un tirdzniecības centrs ar kopējo platību 11 000 m2. LNK Industries veica objekta projektēšanu, kā arī piecu biroju centra ēku būvniecību un apdares darbus.

 

Dzīvojamais nams Lielupes nams

Atrašanās vieta: Lielupes iela 18, Jūrmala, Latvija
Statuss: Objekts nodots ekspluatācijā 2008. gada aprīlī

Projekta apraksts: Komforta klases neliela 4 stāvu (18 dzīvokļu) dzīvojamā māja meža ielokā Jūrmalā, Jaundubultos. LNK Industries veica objekta projektēšanu un būvniecību, tostarp apdares darbus un inženierkomunikāciju labiekārtošanas darbus, kā arī pazemes autostāvvietas būvniecību.

 

Zaubes nams

Atrašanās vieta:  Zaubes iela 9, Rīga, Latvija
Statuss: Ēka nodota ekspluatācijā 2008. gada novembrī

Par objektu: Premium klases ēka ar 27 ekskluzīviem dzīvokļiem, kam veikta pilna apdare. Ēka būvēta izmantojot izmantojot mūsdienīgākās tehnoloģijas un ņemot vērā mūsdienu cilvēka augstās dzīves prasības.  Šī ir septiņu stāvu ēka ar pazemes garāžu 36 automašīnām, no kuras uz dzīvokļiem ved divi ātri, klusi lifti. Māja aprīkota ar centrālo apkures sistēmu, bet siltuma patēriņš būtiski samazinās uz sienu siltumizolācijas rēķina, kas pārspēj Eiropas normas un standartus, kā arī pateicoties pieckameru logiem, kas patur iekšā telpās uzkrāto saules siltumu.  Ēkas pirmajā stāvā atrodas grezns vestibils, kurā Jūs sagaida portjē. Mājai ir plašs iekšpagalms ar spēļu laukumu bērniem. 

 

Kalēju nams

Atrašanās vieta: Kalēju iela 39, Jūrmala, Latvija
Statuss: Objekts nodots ekspluatācijā 2011. gada maijā

Projekta apraksts: Komforta klases 9 dzīvokļu ēka Jūrmalā, Mellužos. LNK Industries veica objekta projektēšanu un būvniecības darbus (lentveida pamata ierīkošanu, nesošo sienu no ķieģeļiem būvniecību, monolītbenota pārsegumu ražošanu un  būvniecību, jumta terases izveidi, fasāžu sitlināšanu, labiekārtošanas darbus, inženierkomunikāciju tīklu ierīkošanu un iekšējās apdares darbu veikšanu). Kalēju namu raksturo racionāls un kompakts dzīvokļu plānojums. Ēkas dzīvokļos ir nodrošinātas iebūvētās mēbeles un kvalitatīvs santehnikas aprīkojums.

 

Biznesa centrs Dienvidu vārti I

Atrašanās vieta: Dārzciema iela 74, Rīga, Latvija
Statuss: Projektēšanas stadijā

Par projektu: B klases biroju centrs ar kopējo platību 12 000 kv.m. tiks aprīkota ar jaunākajām drošibas un klimata pārvaldes sistēmām, un tajā atradīsies pazemes autostāvvieta 200 automašīnām. 
 

 

Biroju centrs Dienvidu vārti II

Atrašanās vieta: Rēzeknes iela 1, Rīga, Latvija
Statuss: Projektēšanas stadijā

Projekta apraksts: B klases biroju centrs ar kopējo platību 8 000 m2. LNK Industries veic objekta plānošanu, kā arī īstenos ēkas būvniecību. Ēku raksturos ne tikai mūsdienīga arhitektūra, bet arī progresīvi tehnoloģiskie risinājumi.

 

Dzīvojamā ēka Dārzciema nams

Atrašanās vieta: Srautu iela 24a, Rīga, Latvija
Statuss: Projektēšanas stadijā

Projekta apraksts: Komforta klases 5 stāvu (42 dzīvokļu) māja klusā rajonā Rīgā, Dārzciemā. LNK Industries veic ēkas projektēšanu, kā arī īstenos tās būvniecību, apdares darbus (klientiem tiek piedāvāta indivuduāla dizaina izstrāde), virtuves un vannas istabas labiekārtošanu. Objektā tiks ierīkota arī pazemes autosstāvvieta.

 

Dzīvojamais nams Briāna nams

Atrašanās vieta: Briāna iela 11, Rīga, Latvija
Statuss: Projektēšanas stadijā

Projekta apraksts: Biznesa klases 29 dzīvokļu dzīvojamā māja vēsturiskajā Rīgas centrā. LNK  Industries veic objekta projektēšanu, kā arī īstenos ēkas būvniecību, pilnu apdari un labiekārošanu, kā arī pazemes autosstāvvietas būvniecību.

 

Alojas biznesa centrs

Atrašanās vieta: Kr. Valdemāra 62, Rīga, Latvija
Statuss: Ēka nodota ekspluatācijā 2009. gadā maijā

Projekta apraksts: Mūsdienīgs A klases biroju centrs ar kopējo platību 15 000 m2. Alojas biznesa centrā ieviesti unikāli tehnoloģiskie risinājumi, padarot ēku par videi draudzīgu un enerģiju taupošu objektu (Alojas biznesa centrs saņēma zaļo sertifikātu par ēkas atbilstību visām ekoloģijas un energotaupīšanas normām, kā arī 2012. gadā ēkai tika piešķirts apbalvojums kā energoefektīvākajai ēkai Latvijā 2011. gadā). Šeit ieviestas vairākas automatizētas ēkas pārvaldes un energotaupīšanas tehnoloģijas, kas būtiski ietekmē dažādu resursu (siltuma, elektroenerģijas u.c.) patēriņu. Būvējot Alojas biroja centru, pirmo reizi Latvijas vēsturē blīvas pilsētas apbūves zonā 18 metru dziļumā tika pazemes autostāvvieta trijos stāvos, kas paredzēta 180 automašīnām.

 

Dārzciema biroji

Atrašanās vieta: Dārzciema iela 60, Rīga, Latvija

Statuss: Nodots ekspluatācijā 2011. gadā.

Objekta apraksts: B klases biroju centrs ar kopējo platību 6000 m2 un virszemes autostāvvietu 100 automašīnām. Centrs atrodas Rīgā, Dienvidu tilta tuvumā.

 

Mercedes-Benz centrs

Atrašanās vieta: Abrenes iela 5, Rīga, Latvia
Statuss: Projekts nodots ekspluatācijā

Projekta apraksts: Autocentra būvniecība, ietverot karkasa būvniecību no metāla konstrukcijām un monolītpārsegumiem, sienu no dekoratīvā betona ierīkošanu, inženiertīklu ierīkošanu, labiekārtošanu un gala apdares veikšanu.

 

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

Atrašanās vieta: Aspazijas bulvāris 28, Rīga, Latvija

 

Daudzfunkcionāls komplekss Audēju ielā

Atrašanās vieta: Audēju iela 14, Rīga, Latvija

 

Mitsubishi autocentrs

Atrašanās vieta: Lielirbes iela 32, Rīga, Latvija

 

Dzivojamā ēka Teātra ielā

Atrašanās vieta: Teātra iela 67a, Jūrmala, Latvija

 

Rīgas 49. vidusskolas stadions

Atrašanās vieta: Kr. Valdemāra iela 65, Rīga, Latvija

 

Zelta Skvoša un boulinga centrs

Atrašanās vieta: Uzvaras bulvāris 2/4, Rīga, Latvija

 

Tirdzniecības centrs Atrium Azur

Atrašanās vieta: Rencēnu iela 1, Rīga, LV-1073, Latvija

 

Bobsleja trase

Atrašanās vieta: Sigulda, Latvija.

 

Dzīvojamā ēka Ģertrūdes nams

Atrašanās vieta: Ģertrūdes iela 11, Jūrmala, Latvija
Statuss: Māja nodota ekspluatācijā 2012. gada jūlijā

Projekta apraksts: Komforta klases 3 stāvu (20 dzīvokļu) dzīvojamās mājas projekts. LNK Industries veica mājas projektēšanu un būvniecību, tostarp ierīkojot pāļus, monolīto dzelzsbetona pamatu, ēkas karkasu un nesošās sienas, saliekamās dzelzsbetona pārseguma plātnes un inženierkomunikācijas. Ēkas kompaktais plānojums ļauj mērķtiecīgi izmantot dzīvokļa platību. Dzīvokļos veikta pilna apdare, kā arī visu dzīvokļu virtuves aprīkotas ar modernu sadzīves tehniku, savukārt vannas istabas - ar kvalitatīvām santehnikas ierīcēm.

 

Dzīvojamā ēka Elizabetes ielā

Atrašanās vieta: Elizabetes iela 21a, Rīga, Latvija

 

TC Alojas Kvartāls

Atrašanās vieta: Rīga, Latvija

Statuss: Nodots ekspluatācijā.

 

 

Tirdzniecības centrs Draudzība

Atrašanās vieta: Tilta iela 32, Sarkandaugava, Rīga, Latvija.

Statuss: Nodots ekspluatācijā 2013. gadā.

Par projektu: 1500 kvadrātmetru plašs tirdzniecības centrs, kurā atrodas 15 mazumtirdzniecības veikali, tostarp pārtikas tirgotājs "Rimi".

 

TTS (Transportēšanas tehnoloģisko sistēmu) ražotne

Atrašanās vieta: Dārzciema iela 60, Rīga, Latvija

Apraksts: LNK Industries cehos saviem projektiem un pēc pasūtījuma tiek izgatavotas tiltu, jūras būvju (piestātnes, muliņi), industriālo būvju un civilo ēku metālkonstrukcijas.
 
Ražošanas komplekss izvietots Rīgā 10 000 m2 plašā teritorijā. Tam ir pats mūsdienīgākais metināšanas aprīkojums, tostarp metināšanas automāti, pusautomāti un roboti, automātiskie metāla griešanas un apstrādes darbgaldi, kā arī krāsotāju un skrošu strūklas kameras ar lielu ietilpību, kas aprīkotas ar jaunāko tehniku.
 
Kompleksā strādā 50 metinātāji, kuri ieguvuši starptautiskus sertifikātus visu atbildīgo darbu veikšanai.
 
Ražotne ir nodrošināta ar celtņiem, kuru kravnesība ir līdz 30 tonnām. Dzelzceļa piebraucamie ceļi ar savām manevru lokomotīvēm un automaģistrāles tuvums atvieglo jebkuru izstrādājumu piegādi objektā.
 
Lai garantētu konstrukciju montāžas precizitāti un operativitāti pasūtītāja teritorijā, īpaši atbildīgos gadījumos mūsu speciālisti rūpnīcā veic sarežģītu izstrādājumu izmēģinājuma montāžu, līdz pēdējai niansei izstrādājot beigu montāžas tehnoloģiju.
 
 

Cementa ražošanas rūpnīca Cemex

Atrašanās vieta: Brocēni, Latvija
Statuss: Objekts nodots eksplatācijā 2009. gadā

Projekta apraksts: Viena no modernākajām cementa rūpnīcām Eiropā, kas vienlaikus atbilst starptautiskiem dabas aizsardzības standartiem. Būvējot Cemex rūpnīcu, LNK Industries speciālisti pirmo reizi Latvijā izmantoja slīdveidņu tehnoloģiju, kas nodrošināja nepārtrauktu betonēšanu un ļāva 22 diennakšu laikā uzbūvēt 60 metru augstu torni.

 

Vangažu industriālais parks

Atrašanās vieta: Gaujas iela 24/34, Vangaži, Latvija
Statuss: Objekts nodots ekspluatācijā

 

Atkritumu pārstrādes komplekss Getliņi EKO

Pasūtītājs: SIA "Getliņi EKO"
Atrašanās vieta: Kaudzīšu iela 57, Rumbula, Stopiņu novads, LV-2121, Latvija
Statuss: Objekts nodots eksluatācijā.

Apraksts: 2001. gadā  būvniecības un ražošanas grupas „LNK Industries” uzņēmums AS "Latvijas tilti", pēc SIA „Getliņi EKO” pasūtījuma un SIA „Geo Consultants” un Zviedrijas uzņēmuma „SWECO” projekta īstenoja Padomju savienības laikos izveidotas apmēram 35 hektārus plašas atkritumu izgāztuves konservācijas pirmo kārtu, lai novērstu vides piesārņojumu izgāztuves vecā daļā un nodrošinātu videi draudzīgu un starptautiskiem standartiem atbilstošu atkritumu apsaimniekošanu, kā arī radītu alternatīvu enerģijas ieguves avotu. AS „Latvijas tilti” ir pirmais uzņēmums, kas Latvijā sāka rekultivācijas projektu īstenošanu. Stopiņu novadā īstenotajam „Getliņi EKO” projektam mēroga ziņā nav līdzvērtīga Latvijā. Mūsdienās šī tehnoloģija tiek plaši vairākās pasaules valstīs, it īpaši Skandināvijas valstīs, radot iespēju videi draudzīgā veidā apsaimniekot atkritumus un vienlaikus teritoriju izmantot gan alternatīvas enerģijas iegūšanai, gan mājlopu audzēšanai, gan lauksaimniecības darbiem.

AS „Latvijas tilti” īstenotie darbi ietvēra atkritumu izlīdzināšanu un 0,5 metrus bieza māla aizsargslāņa ar kopējo tilpumu 180 000 m3 ierīkošanu virs atkritumiem, tādējādi novēršot kaitīgu gāžu nonākšanu apkārtējā vidē. Uz aizsargslāņa uzklāta augsne un iesēta zāle, lai nodrošinātu vizuāli pievilcīgu vides noformējumu un funkcionalitāti – iespēju audzēt augus vai ganīt lopus. Ap atkritumu kalnu izveidota tā dēvētā pēdas drena, kas kalpo kā barjera seklo gruntsūdeņu piesārņojumam.

Uzņēmums veica arī 172 vertikālus urbumus dziļumā līdz 30m un ar urbumu diametru līdz 50 cm, kā arī cauruļvadu, kas savieno urbumus ar gāzes ģeneratorstaciju, ieguldīšanu. Gāzes, kas rodas atkritumu biodegradēšanās rezultātā, tiek norobežotas no apkārtējās vides un ar izveidotās cauruļvadu sistēmas palīdzību aizvadītas uz energobloku un sadedzinātas iekšdedzes dzinējos, kas nodrošina alternatīvas elektroenerģijas ražošanu un siltuma enerģiju saimnieciskās darbības veikšanai, tai skaitā siltumnīcu apsildīšanai. Lai nodrošinātu kvalitatīvas gāzes sastāva veidošanu, tika uzstādītas četras gāzes regulēšanas stacijas. Tāpat AS „Latvijas tilti” īstenoja IB un IIIA biodegradācijas šūnu būvniecību. 90x180m lielajās, hidroizolētajās biodegradācijas šūnās tiek noglabāti atkritumi un iegūta biogāze enerģijas ražošanai.

 

Baltijas Industriālais parks (BIP)

Atrašanās vieta: Piedrujas iela 7, Rīga, Latvija

Par projektu: B klases tehnoloģiskais parks. Kompleksa kopējā platība pēc II paplašināšanas kārtas – 20 000 kv.m. Teritorijas platība – 5 hektāri. Nodots ekspluatācijā 2014. gada jūnijā.
Baltijas Industriālais Parks (BIP) – viens no ievērojamākajiem noliktavu, biroju, tirdzniecības un ražošanas telpu kompleksiem Rīgā.
 
 
 

Aviācijas tehnikas izmēģinājumu laboratorija Aviatest

Atrašanās vieta: Rēzeknes iela 1, Rīga, Latvija

Par objektu: Zinātniski-pētnieciskais centrs AVIATEST specializējas aviācijas tehnikas (lidmašīnu planieru, helikopteru korpusu un to agregātu) pilna mēroga stenda izmēģinājumos.Turklāt centrs veic lidostu aprīkojuma izmēģinājumus (aviācijas hidropacēlāji, griezes momenta uzgriežņu atslēgas utt.) un dažādus būvkonstrukciju izmēģinājumus.

 

Club Central Residence

Atrašanās vieta: Baznīcas iela 18a, Rīga, Latvija

Statuss: Ēka nodota ekspluatācijā 2015. gada oktobrī.

Apraksts: Objekta tehniskā projekta izstrāde tika sākta 2013. gada ziemā sadarbībā ar SIA „Tectum” biroju arhitekta Alvja Zlaugotņa vadībā. Savukārt objekta būvniecību  SIA "Enfort" uzsāka 2014. gada augustā. "Club Central Residence" ēkas fasādei izmantoti 2 100 m² stikla un ēkai kopumā tika izlietots 140 tonnu armatūras. Kompleksa kopējā platība ir 2 218 m².

 

Marijas 5

Atrašanās vieta: Marijas iela 5, Rīga, Latvija

Par objektu: Projekts paredz viesnīcas ēkas rekonstukciju.

 

Stadions Rušonu ielā

Atrašanās vieta: Rušonu iela 6, Rīga, Latvija

Statuss: notiek būvdarbi

Objekta apraksts: Stadiona izbūves un teritorijas labiekārtošanas darbi Rīgas 25. vidusskolas lietojumā esošajā teritorijā. Teritorijā tiks iekārtots futbola laukums ar mākslīgā zāliena segumu, skrejceļi un tāllēkšanas sektors, strītbola laukums, divi multifunkcionāli laukumi un bērnu rotaļu laukums skolas un Ķengaraga apkaimes iedzīvotājiem.

 

Aktīvās atpūtas un sporta komplekss Barona ielā 116a

Atrašanās vieta: Barona iela 116a, Rīga, Latvija

Statuss: notiek būvniecības process

Objekta apraksts: Stadiona izbūves un labiekārtošanas darbi aktīvās atpūtas un sporta kompleksā Barona ielā 116a.

 

Valsts un Rīgas pašvaldības policijas iecirknis

Atrašanās vieta: Stūrmaņu ielā 33a, Bolderāja
 
Statuss: Nodota ekspluatācijā 2017. gada vasarā
 
Projekta apraksts: Vienstāva ēkā ar kopējo platību 513 kvadrātmetri ir 40 telpas, no kurām lielākā daļa ir domātas policiju darbiniekiem, kā arī iz izveidotas divas pagaidu aizturēšanas kameras, nopratināšanas un aizturēšanas telpa, kā arī katlu, servera un dušas telpas. Ēkā ieskaitot darbiniekus vienlaicīgi var atrasties 100 cilvēki.
 
Griestu augstums darba telpās ir apmēram 2,7 metri, bet atsevišķās pat 4,4 metri. Lai telpas būtu ikdienu gaišas, tad dabīgais apgaismojums telpās iekļūst arī caur augšējiem logiem, kas tādejādi piešķir telpām papildus dabisko apgaismojumu. Sienas veido betona bloki, kas piepildīti ar 192 kubikmetriem betona. Ēkas pamatos ir betona plātne 200 kubikmetru apjomā. Ēkas jumtu veido tērauda konstrukcijas, kuru kopējais svars ir 16,8 tonnas.
 
Jaunais valsts un pašvaldības policijas iecirknis ir izvietots 2541 kvadrātmetru lielā teritorijā, kurā ir izveidotas arī 15 autostāvvietas policijas vajadzībām un 10 iecirkņa apmeklētājiem. Teritorijā ir ieklāts bruģis gandrīz 1120 kvadrātmetru platībā, kā arī veikta teritorijas apzaļumošana ar zālienu un apstādījumiem 624 kvadrātmetru platībā.
 
 

Būvniecības metālkonstrukcijas

LNK Industries cehos saviem projektiem un pēc pasūtījuma tiek izgatavotas tiltu, jūras būvju (piestātnes, muliņi), industriālo būvju un civilo ēku metālkonstrukcijas.

Ražošanas komplekss izvietots Rīgā 10 000 m2 plašā teritorijā. Tam ir pats mūsdienīgākais metināšanas aprīkojums, tostarp metināšanas automāti, pusautomāti un roboti, automātiskie metāla griešanas un apstrādes darbgaldi, kā arī krāsotāju un skrošu strūklas kameras ar lielu ietilpību, kas aprīkotas ar jaunāko tehniku.

Kompleksā strādā 50 metinātāji, kuri ieguvuši starptautiskus sertifikātus visu atbildīgo darbu veikšanai.

Ražotne ir nodrošināta ar celtņiem, kuru kravnesība ir līdz 30 tonnām. Dzelzceļa piebraucamie ceļi ar savām manevru lokomotīvēm un automaģistrāles tuvums atvieglo jebkuru izstrādājumu piegādi objektā.

Lai garantētu konstrukciju montāžas precizitāti un operativitāti pasūtītāja teritorijā, īpaši atbildīgos gadījumos mūsu speciālisti rūpnīcā veic sarežģītu izstrādājumu izmēģinājuma montāžu, līdz pēdējai niansei izstrādājot beigu montāžas tehnoloģiju.

 

Finiera ražošanas kombināts Fanplit

Atrašanās vieta: Kostroma, Krievija

 

Dzelzsbetona konstrukcijas

Dzelzsbetona konstrukciju ražošana ir mūsdienu celtniecības industrijas pamats, kas attiecas gan uz infrastruktūras, gan rūpniecības, gan sabiedriskajiem objektiem. Konstrukciju rūpnieciskā izgatavošana ļauj samazināt celtniecības un montāžas darbu pašizmaksu un izpildes laiku.

LNK Industries gan saviem projektiem, gan arī pasūtījuma, piedāvājot plašu standarta izstrādājumu klāstu, izgatavo dzelzsbetona konstrukcijas: celtniecības un tiltu būvniecības prizmatiskos pāļus, paneļus, flīzes. Izgatavojot arī nestandarta dzelzsbetona elementus (apmales, norobežojumus, kāpnes u. c.), mēs garantējam jebkuras konstrukcijas izgatavošanu precīzi pēc klienta specifikācijas.

Ražotne izvietota 5000 m2 lielā teritorijā, tai ir sava betona rūpnīca un speciāla paraugu izmēģinājumu laboratorija. Mūsu rīcībā ir aprīkojums armatūras karkasu izgatavošanai, tipveida un nestandarta dzelzsbetona izstrādājumu veidņi un tvaika kameras. Ražotnē strādā 25 cilvēki.

 

Gāzbetona ražošanas rūpnīca Aeroc

Atrašanās vieta: Saulkalne, Latvija
Statuss: Objekts nodots ekspluatācijā

Projekta apraksts: LNK Industries veica ražotnes projektēšanu un būvniecību, kā arī nodrošināja to ar transportēšanas tehnoloģiskajām sistēmām.

 

Permas finiera kombināts

Atrašanās vieta: Perma, Krievija

 

Siktivkaras finiera rūpnīca

Atrašanās vieta: Siktivkara, Krievija

 

Finiera ražošanas kombināts Fanplit

Atrašanās vieta: Kostroma, Krievija

 

Baltic Coal Terminal

Atrašanās vieta: Ventspils, Latvija
Pasūtītājs: AS Baltic Coal Terminal
Statuss: Objekts nodos ekspluatācijā 2009. gada rudenī

Apraksts: Baltic Coal Terminal ir viens no modernākajiem termināļiem Eiropā. Šī ogļu pārkraušanas un uzglabāšanas termināļa jauda ir 6 miljoni tonnu gadā. Tajā ietilpst noliktava ar kopējo platību 30 000 m2 un augstumu – 50 metru, aptuveni 4 km gara transportēšanas sistēma, kas savieno noliktavu ar kuģu piestātni, kā arī 300 metru garš dziļūdens muliņš. Termināļa tehnoloģijas ļauj pārkraut 400 vagonu diennaktī jebkādos laikapstākļos, turklāt kravu transportēšana notiek pilnībā slēgtā veidā, kas atbilst apkārtējās vides aizsardzības prasībām.

 

SAS "Murom"

Atrašanās vieta: Vladimirskas novads, Krievijas Federācija

 

Celulozes rūpnīca Ilim

Atrašanās vieta: Bratska, Krievija

 

Būvniecības tehnikas parks

Apraksts: LNK Industries ir savs celtniecības un palīgtehnikas parks, kas nodrošina nepārtrauktu ražošanas procesu un optimālas izmaksas.

LNK Industries ir sava betona rūpnīca un vairāk nekā 100 pārvietojamās tehnikas vienību: betona vedēji, betona sūkņi, pārvietojamie un stacionārie paceļamie krāni, pāļu dzenamās mašīnas, buldozeri, ekskavatori, vilcēji, specializētas transporta platformas utt. Daudzas no tām ir unikālas un Baltijas valstīs pieejamas nelielā skaitā.

Viens no jaudīgākajiem tehnikas parkiem Latvijā ir garantija tam, ka LNK Industries vienmēr izpilda darbus kvalitatīvi un noteiktajos termiņos, ievērojot ekoloģiskās prasības un rūpīgi izturoties pret resursu izmantošanu.

Visa LNK Industries tehnika ir nodrošināta ar augstas klases operatoriem un ir spējīga darboties triju maiņu režīmā.

Savs celtniecības tehnikas parks – tā ir ļoti spēcīga konkurētspējīga priekšrocība: klienti var rēķināties, ka pasūtījumi tiks izpildīti īsā laikā un ar mazākiem izdevumiem, turklāt ar garantiju, ka darbuzņēmējs turēs doto vārdu. Tādēļ LNK Industries pastāvīgi atjauno savu tehnoloģisko potenciālu un pēdējo piecu gadu laikā šiem mērķiem novirzīti vairāk nekā 5 miljoni eiro.