LNK Industries būvēs jaunu daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku River Breeze Residence Rīgā Klīversalā

Ir apstiprināti River Breeze Residence būvniecības ģenerāluzņēmēja konkursa rezultāti un parakstīts ģenerāluzņēmēja līgums. Jauno daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku Rīgas Klīversalā būvēs a/s “LNK Industries”.  Celtniecības darbi tiks uzsākti šī gada jūlijā, ēku ekspluatācijā nodos pēc 18 mēnešiem - 2017. gada ziemā. Kopējais celtniecības līguma apjoms 12.6 miljoni eiro (neieskaitot PVN).

Konkursā piedalījās septiņas Latvijā reģistrētas būvniecības kompānijas. Par konkursa uzvarētāju ir atzīts uzņēmums a/s “LNK Industries”. Ģenerāluzņēmēja a/s “LNK Industries” uzdevumos ietilpst viss, kas saistīts ar ēkas celtniecību un pieslēgšanu inženierkomunikāciju tīkliem, kā arī piegulošās teritorijas un krasta līnijas labiekārtošana.

A/s “LNK Industries” valdes loceklis Jevgenijs Locovs uzsver objekta nozīmīgumu Rīgas pilsētvides attīstībā, un ir pārliecināts par veiksmīgu būvniecības norisi: “Esam lepni, ka no pieredzējuša starptautiskā investora puses esam izvēlēti par ģenerāluzņēmēju šim objektam. Nav šaubu, ka jaunu projektu būvniecība sekmē pilsētas izaugsmi, stiprina tās tēlu un veicina potenciālo investoru interesi. Mums ir prieks par Klīversalas attīstību un to, ka pirmās ēkas būvniecība šī kvartāla apbūvē ir uzticēta a/s “LNK Industries”. Mūsu uzņēmuma līdzšinējā pieredze gan civilbūvniecībā, gan hidroloģiski sarežģītu darbu veikšanā ir garants tam, ka drīzumā šajā vietā rīdzinieki un tās viesi ieraudzīs augstākajiem arhitektūras un būvniecības kvalitātes standartiem atbilstošu ēku.”

River Breeze Residence, Kuģu ielā 28 ir pirmā ēka Rīgas Klīversalas kvartāla apbūvē, ko veic A/S “Pro Kapital Latvia” meitas uzņēmums SIA “Klīversala”.  Ēkas kopējā platība ir 12 850 kvadrātmetri, 7 virszemes stāvi un 2 pazemes (autostāvvietas), panorāmas lifti. Paredzētais dzīvokļu skaits – 48, dzīvokļu platība: 56 m2– 316 m2. Katram dzīvoklim ir terase, individuāli regulējamas energoefektīvas ventilāciju sistēmas. Ēkas jumta apzaļumošanai tiks izmantoti daudzveidīgi augi.

Paolo Michelozzi, Pro Kapital Latvia valdes priekšsēdētājs: “Mēs apzināmies, cik nozīmīga ir Klīversalas kvartāla apbūve Rīgas kopējās pilsētvides kontekstā, tādēļ šīs teritorijas attīstību plānojam ar īpašu pietāti. “River Breeze Residence” ēku arhitekti ir integrējuši dabīgā vidē, paredzot apzaļumot jumtu un jumta terases. Ēkas iecere ir unikāla ar savu skaidro apjoma struktūru un izteiksmīgo telpiskumu.”