LNK Industries atbalsta profesionālās meistarības konkursu būvniecības profesijās

AS “LNK Industries” atbalsta Latvijas profesionālās izglītības iestāžu izglītojamo profesionālās meistarības konkursu “Knauf Junior Trophy Latvija”, kas no 10. līdz 11. martam notiek “Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā”.

AS “LNK Industries” atbalsta konkursu “Knauf Junior Trophy Latvija”, jo tā ir laba platforma, kā veicināt sadarbību starp potenciālajiem darba devējiem un profesionālās izglītības iestādēm, kā arī iespēja tās dalībniekiem apzināties izvēlētās profesijas iespējas un nozīmi.

Konkursu organizē profesionālās izglītības kompetences centrs “Rīgas Mākslas un mediju tehnikums” un SIA ”KNAUF”, sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru, Latvijas profesionālās izglītības iestādēm un būvniecības nozares sadarbības partneriem. Konkursa dalībnieki ir Latvijas profesionālās izglītības iestāžu un speciālo internātpamatskolu audzēkņi.

Konkursa mērķis ir ne tikai popularizēt būvniecības profesijas un iespēju konkursa dalībniekiem parādīt savas prasmes, bet arī veicināt ilgtspējīgas būvniecības risinājumu pielietojumu praksē. Konkursa komisija vērtēs sausās būves speciālistu atbilstību ES darba tirgum, un konkursa dalībniekiem būs iespēja saņemt sausās būves un apmetēja kvalifikāciju.