Rīgas domes pārstāvji iepazīstas ar renovēto Rīgas 1. slimnīcas poliklīniku

Šodien Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja Olga Veidiņa apmeklēja renovēto Rīgas 1. slimnīcas 1. korpusu (poliklīniku). 1. korpusa rekonstrukciju veica būvniecības un ražošanas uzņēmums SIA LNK Industries.

„Rīgas 1. slimnīcas 1.korpuss, kura apgaismotā fasāde ir labi redzama no Bruņinieku ielas, vērienīgās renovācijas gaitā kļuvis par mūsdienu ārstniecības iestāžu prasībām atbilstošu ēku. LNK Industries veica lifta izbūvi ugunsdrošā šahtā un ratiņu pacēlāja ierīkošanu, nodrošinot vides pieejamību cilvēkiem ratiņkrēslos. Tāpat uzņēmums īstenoja ilggadējā jumta kārniņu seguma maiņu, ieklājot analogu materiālu – māla dakstiņus, lai saglabātu ēkas vēsturisko izskatu. Ēkā veicām arī iekštelpu apdari, attīrījām korpusa fasādi no pilsētas putekļu slāņa un īstenojām citus darbus, lai padarītu korpusu modernu un sakoptu,” par rekonstrukcijas laikā veiktajiem darbiem stāsta Artjoms Milovs, SIA LNK Industries valdes priekšsēdētājs.

SIA LNK Industries pārziņā bija arī Rīgas 1.slimnīcas 17. korpusa rekonstrukcija, veicot būtiskas pārmaiņas ēkas iekšējā struktūrā (telpas tika pārplānotas un izbūvētas saskaņā ar renovācijas projektu) un ieviešot vairākas inovācijas. Tā kā 17.korpusā atrodas arī operāciju zāles, šī korpusa renovācijas laikā uzņēmuma speciālisti ierīkoja īpašas ventilācijas un apgaismojuma sistēmas. Piemēram, ventilācijas iekārtas aprīkotas ar antibakteriāliem filtriem, lai nodrošinātu efektīvu gaisa attīrīšanu. Ēkā iebūvēti arī divi lifti, veikta ārsienu siltināšana, iekštelpu apdares darbi, kā arī fasādes attīrīšana. Korpuss nodots ekspluatācijā 2012. gada jūnijā.

Pašlaik SIA LNK Industries sācis 23. korpusa rekonstrukciju, kur papildus renovācijas darbiem (hidroizolācijas atjaunošanai, iekštelpu apdarei, fasādes attīrīšanai un citiem) paredzēta arī jaunas ieejas halles un reģistratūras būvniecība.

Par SIA LNK Industries

LNK Industries ir holdinga LNK Group uzņēmums, kas specializējas visaptverošu būvniecības un ražošanas projektu īstenošanā. LNK Industries integrē infrastruktūras, rūpniecības un civilo objektu būvniecību un transportēšanas tehnoloģisko sistēmu izveidi, tādējādi pilnībā garantējot industriālo objektu (ražošanas kompleksu, termināļu un citu) celtniecību no A līdz Z (no projekta izstrādes līdz objekta nodošanai ekspluatācijā).

Par LNK Group

Holdings LNK Group dibināts 1988. gadā. Tajā ietilpst 18 uzņēmumi, kas darbojas trīs galvenajos virzienos: būvniecībā un ražošanā (LNK Industries), inženierijā (LNK Engineering) un nekustamo īpašumu attīstībā (LNK Properties). Holdinga uzņēmumi pašlaik īsteno tādus kompleksus un inovatīvus projektus kā kravu un pasažieru termināļu projektēšanu un būvniecību Klaipēdā, minerālmēslojuma pārkraušanas termināļa Riga Fertilizer Terminal būvniecību, beramkravu termināļa Riga Bulk Terminal projektēšanu un būvniecību un citus. Darbinieku skaits LNK Group uzņēmumos pārsniedz vienu tūkstoti. Vairāk par LNK Group: www.lnk.lv