LNK Industries iepazīstina bērnus un jauniešus ar būvniecības nozari

Labdarības kampaņas “Taureņa efekts” ietvaros, bērnunamos dzīvojošie bērni un jaunieši “Pieredzes dienā” apmeklēja akciju sabiedrības “LNK Industries” pagājušā gadā uzbūvēto Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskā centra ēku Torņkalnā.

Ekskursiju bērniem vadīja AS “LNK Industries” projekta vadītājs Roberts Trautmanis, parādot visinteresantākās un neparastākas vietas ēkā. Bērniem tika izskaidrots būvēšanas process, notika saruna par būvniecības nozari, par profesijas specifiku, par uzņēmumu LNK Group, kā arī par jauniešu iespējām šajā nozarē.

Pasākuma beigās AS “LNK Industries” projektu vadītājs Roberts Trautmanis bērniem ieteica: “Galvenais – uzreiz būvēt labi. Es savai komandai vienmēr saku  – dariet tā, kā jūs to darītu mājās!”

Kampaņa „Taureņa efekts” tika uzsākta 2009. gada pavasarī, lai palīdzētu bērnunamos dzīvojošajiem bērniem un jauniešiem saskatīt profesionālās dzīves iespējas, iepazīties ar dažādām profesijām, tādējādi veiksmīgi integrējoties sabiedrībā pēc aprūpes iestādes atstāšanas. 

Vairāk par labdarības kampaņu "Taureņa efekts" lasiet šeit.

Galerija

Skatīt visu galeriju