LNK Industries vides objekts arī šogad priecēs garāmgājējus pašā Rīgas centrā

4. decembrī Brīvības bulvāra un Elizabetes ielas krustojumā arī šogad iemirdzēsies AS „LNK Industries” vides objekts „Ieej svētkos!”, kur no 2015. gada 4. decembra līdz 2016. gada 10. janvārim priecēs garāmgājējus 6. vides objektu festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš” ietvaros.

Pērn uzņemta ar skaļām gavilēm, nu par prieku lielajiem un mazajiem atkal klāt iespēja iesoļot svētku viducī, ienirt gaismas alejā.

Svētku Egle un alejas noformējums kopumā veido vienotu vizuālo tēlu – ansambli kā vides objektu. Svētku Egle konstruktīvi sastāv no četrām daļām, simbolizējot četrus gadalaikus. Egli ir iespēja ne tikai apskatīt no malas, bet arī ieiet tajā - ieiet svētkos un kļūt par to dalībnieku.

Objekts visā savā krāšņumā iemirdzēsies vakaros, priecēdams ikvienu arī ar dinamisku gaismas joslu, kas noteiktā laika periodā mainīs alejas krāsu gammu.

Vides objekta mākslinieks Visvaldis Asaris, Egles konstrukcija uzstādīta sadarbībā ar AS „Latvijas tilti”.  Tā dekoratīvo un apgaismes tehnisko izpildījumu ir izstrādājis un veic SIA “ArkiLED”. Svētku Egles apgaismojumā izmantotas 6000 spuldzītes, bet 300 metru garajā alejā – 1 100, kas ražotas tepat Latvijā. Savukārt dekoratīvajā Egles noformējumā zaļumu virtene sasniedz 1 kilometra garumu. Vides objekta galvenā elementa – Egles - tehnisko projektu izstrādāja un metālkonstrukciju izgatavoja LNK Industries uzņēmumu grupā ietilpstošais uzņēmums SIA “TTS” (Transportation Technology Systems).

AS “LNK Industries” ar šo vides objektu 2014. gadā saņēma pateicību no Rīgas Domes par radošu sadarbību un mākslinieciski augstvērtīgu sasniegumu festivāla veidošanā.  

Aplūko Egli un dodies iekšā. Piedzīvo svētkus un ieklausies, kā tie skan! Vēlies kaut ko – lai piepildās!

Galerija