Svinīgi atklāts premium klases apartamentu nams Rīgā „Club Central Residence”

Atklāts augstākās klases komfortam atbilstoši uzbūvētais dzīvokļu nams Rīgā, Baznīcas ielā 18a - „Club Central Residence”: unikāls mūsdienu Eiropas arhitektūras un dizaina paraugs, kas apvieno labākās Rīgas vēsturiskās apbūves tradīcijas ar jaunākajām tendencēm pasaules pilsētu attīstībā.  Nama būvniecību AS “LNK Industries” veica pēc SIA "Kappa Capital" pasūtījuma un būvniecības izmaksas sastādīja gandrīz 2,2 milj. eiro.

Svinīgā pasākuma viesiem tika sniegta iespēja pirmajiem izstaigāt jaunuzcelto namu un aplūkot apartamentus klātienē, kuri tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari un kuru platība ir no 53 līdz 156 m², novērtēt ērto un komfortablo plānojumu, ekoloģiskās koka parketa un dabīgā akmens grīdas, dizaina flīzes un tapetes, augstas kvalitātes santehniku, sienu eleganto smalka koka apdari un augstas kvalitātes dizaina klases reljefa tapetes.

AS „Expobank”, kas finansēja „Club Central Residence” projekta realizāciju, valdes priekšsēdētājs Iļja Mitelmans: „Jūtams, ka „Club Central Residence” namu cēluši cilvēki cilvēkiem, ieliekot šajā darbā visu savu talantu, sirdi un dvēseli, tāpēc tas ir izdevies tik lielisks. Lai cilvēki, kas šeit dzīvos, ir laimīgi!”

Projekta būvnieku - AS „LNK Industries” mātes uzņēmuma „LNK group” padomes priekšsēdētājs Aleksandrs Milovs piebilda: “Prieks, ka, nekopējot pagātni, bet gan izmantojot modernus risinājumus, šajā vēsturiskajā vietā ir izdevies  atjaunot seno gaisotni. Vieta namam ir izcila: pats Rīgas centrs, tomēr – klusa vieta. Iekšējā apdarē izmantoti izcili materiāli. Mūsu celtnieki strādāja ciešā sadarbībā ar arhitektiem, respektējot viņu darbu, tāpēc mums visiem kopā ir izdevies izveidot skaistu, augstas kvalitātes namu, kas organiski iekļaujas līdzās esošajā arhitektūrā un pilsētvidē kopumā.”

„Baltic Sotheby’s International Realty” īpašnieks un valdes priekšsēdētājs Vestards Rozenbergs: „Mūsu uzdevums ir šo namu „vest tautā”, iedvest tajā dzīvību, jaunu enerģiju, un tas notiks visai drīz, jo 30% apartamentu jau ir rezervēti. Darbs šajā projektā ir paveikts lieliski, un, salīdzinot ar citu pasaules lielpilsētu izcili uzbūvētajām ēkām, droši var apgalvot, ka šī ēka iederētos jebkurā metropolē. Prieks, ka Rīgas sejā ir radies jauns, izteiksmīgs vaibsts, turklāt šis ir pirmais solis šī kvartāla attīstībā.”

Viena no vadošajām interjera speciālistēm Baltijā, starptautiski atzītā latviešu arhitekte Zane Tetere, kura ir „Club Central Residence” fasādes arhitektūras līdzautore un interjera autore: „Jo biežāk uzturos ārvalstīs, jo mīļāka man ir Rīga, kad atgriežoties ar prieku baudu galvaspilsētas vēsturisko arhitektūru, smalko īres namu vaibstus. Radot šī nama fasādi, kuras konstrukcijās atspoguļojas kaimiņu nami, gribēju tajā iemiesot gan vēsturiskās tradīcijas, gan arī radīt mūsdienīgu tēlu - ilgtspējīgu arhitektūru, kura respektē vēsturisko pieredzi. Prieks, ka tas ir izdevies.”

„Club Central Residence” saņēmusi starptautiskās nekustamo īpašumu federācijas prestižo balvu „Baltic Prix d’Excellence” kā labākajam jaunajam projektam premium segmentā, kā arī augstākās klases nekustamo īpašumu pārdevēja „Baltic Sotheby’s International Realty” īpašo balvu kā gada labākajam premium projektam Latvijā.

Objekta tehniskā projekta izstrāde tika sākta 2013. gada ziemā sadarbībā ar SIA „Tectum” biroju arhitekta Alvja Zlaugotņa vadībā. Savukārt objekta būvniecību  AS „LNK Industries” uzsāka 2014. gada augustā.

Galerija

Skatīt visu galeriju