AS “LNK Industries” ekspluatācijā nodod apartamentu namu Baznīcas ielā

Rīgas pilsētas būvvalde pieņēmusi ekspluatācijā daudzfunkcionālu namu Baznīcas ielā 18a „Club Central Residence”, kas apvieno Rīgas vēsturiskās apbūves tradīcijas un jaunākās tendences pasaules pilsētu attīstībā. Nama būvniecību AS “LNK Industries” veica pēc SIA "Kappa Capital" pasūtījuma un būvniecības izmaksas sastādīja gandrīz 2,2 milj. eiro.

Objekta tehniskā projekta izstrāde tika sākta 2013. gada ziemā sadarbībā ar SIA „Tectum” biroju arhitekta Alvja Zlaugotņa vadībā. Savukārt objekta būvniecību  AS „LNK Industries” uzsāka 2014. gada augustā. „ Fasādes izbūvei mums bija nepieciešams 2 100 m² stikla un ēkai kopumā tika izlietots 140 tonnu armatūras. Būvniecībā tika izmantoti kvalitatīvi un videi draudzīgi materiāli, kas ir droši un atbilst mūsdienu tehnoloģijām. Šis ir moderns un pārdomāts nams.”, darbu projektā raksturo AS „LNK Industries” valdes loceklis Jevgenijs Locovs.

„Club Central Residence”  kompleksa ar kopējo platību 2,218 m² Rīgā, Baznīcas ielā 18a, fasādes arhitektūras līdzautore un interjera autore ir starptautiski atzītā latviešu arhitekte Zane Tetere. „Ēkas fasāde ir pieskaņota pārējai Baznīcas ielas estētikas dinamikai, harmoniski saspēlējoties ar netālo Svētās Ģertrūdes Baznīcu, jūgendstila ēkām un jauno eklektisko apbūvi. Ēkas galvenais akcents ir erkers, kas koptēlā veidots kā atstarojošs tumšs monohroms apjoms ar akcentu uz faktūru un rakstiem,” stāsta Zane Tetere. 

Normunds Lojāns, „Club Central Residence” projekta vadītājs stāsta par objektu: „Projekts ir īpašs ar to, ka atrodas Rīgas pilsētas vēsturiskajā centrā, kas nozīmē visai komplicētu projekta dokumentācijas saskaņošanas procesu ar attiecīgām valsts un pašvaldību institūcijām. Jāatzīmē, ka objekta būvniecības gaitā ir mainījusies būvniecības nozari reglamentējošā likumdošana, tomēr joprojām esam spējuši izbūvēt visu laicīgi un pienācīgā kvalitātē. Daudzstāvu ēkas būvniecība pašā pilsētas centrā ir arī papildus izaicinājums būvniekam. Taču lielākais gandarījums, ka mūsu sniegumu ir novērtējuši ilggadīgie nekustamo īpašumu nozares eksperti un arī pircēji.”

„Club Central Residence” tikko Baltijas Attīstītāju konferences ietvaros saņēma starptautiskās nekustamo īpašumu federācijas (FIABCI) prestižo balvu „Baltic Prix d’Excellence” kā labākajam jaunajam projektam premium segmentā, kā arī augstākās klases nekustamo īpašumu pārdevēja „Baltic Sotheby’s International Realty” īpašo balvu kā gada labākajam premium dzīvojamā nama projektam Latvijā.