AS “LNK Industries” Rīgas centrā uzsāk augstas klases daudzdzīvokļu ēkas būvniecību

Rīgas centrā, Cēsu ielā 7 uzsākta augstas klases daudzdzīvokļu ēkas būvniecība. Būvdarbus veic viena no vadošajām Latvijas būvkompānijām – akciju sabiedrība “LNK Industries” un ēku ekspluatācijā plānots nodot 2017. gada sākumā.

Šis ir jauns un aktuālākajām pasaules tendencēm atbilstošs daudzdzīvokļu nama projekts, kas saviem iemītniekiem, sniedzot visu ērtai, drošai un komfortablai dzīvei, radīs pieejamu un drošu dzīves telpu pilsētas centrā. Projekta pasūtītājs sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Cesu7”, kuru pārstāv rietumu investors, ir profesionāla komanda pasaulslaveni arhitekti un dizaineri, kā arī vērienīga pieredze realizējot augstas klases dzīvojamo ēku projektus vairākās Eiropas valstu galvaspilsētās. 

Ēkas projekts ietver individuāli plānotus apartamentus un īpaši svarīgi, ka ēkai ir ērta un ietilpīga apakšzemes autostāvvieta 30 automašīnām un virszemes autostāvvieta ar 6 vietām. Namā pavisam būs 32 dzīvokļi no 56 m2 līdz 130 m2. Kopējā ēkas dzīvojamā platība būs 2 400 m2 un komercplatība  — 300 m².

“Šī būs pirmā augstas klases dzīvojamā nomas ēka prasīgiem īrniekiem par pieņemamām nomas cenām Rīgas centrā. Esam pārliecināti par veiksmīgu sadarbību ar būvniecības kompāniju AS “LNK Industries”, kam ir ne tikai pieredze līdzīgu projektu būvniecībā Rīgas centrā, bet arī mūsdienīgs redzējums apbūvei pilsētas centrā”, uzsver projekta attīstītāja pārstāve un sabiedrisko attiecību vadītāja Lina Ferbere.

Būvniecība tiks veikta salīdzinoši nelielā apbūves teritorijā, pilsētas centrā un kā skaidro AS “LNK Industries” valdes loceklis Jevgenijs Locovs: “Mūsu uzņēmumā jau ir plaša pieredze dzīvojamo ēku būvniecībā pilsētas centrā, tādēļ no savas puses varam garantēt augstu būvniecības kvalitāti. Mēs uzsveram, ka pašreizējā ģeopolitiskajā situācijā ir ļoti svarīgi, ka ārzemju investori redz biznesa iespējas Latvijā un mēs ceram, ka starptautiskais kapitāls palīdzes attīstīties mūsu valstij”.

Par AS “LNK Industries”

AS “LNK Industries ietilpst holdingā LNK Group un specializējas inovatīvu būvniecības un ražošanas projektu īstenošanā no A līdz Z. AS “LNK Industries” galvenā darbības sfēra ir rūpniecības, civilo un infrastruktūras objektu būvniecība. Uzņēmums specializējas arī transportēšanas tehnoloģisko sistēmu un nestandarta aprīkojuma projektēšanā, ražošanā un uzstādīšanā, kā arī dzelzsbetona un lielgabarīta metālkonstrukciju ražošanā: www.lnk-industries.lv

Par holdingu LNK Group

Holdings LNK Group dibināts 1988. gadā. Tajā ietilpst 18 uzņēmumi, kas darbojas trīs galvenajos virzienos: būvniecībā un ražošanā (LNK Industries), aviācijas tehnikas aprēķinos, testēšanā un apkopē (LNK Aerospace) un nekustamo īpašumu attīstībā (LNK Properties). Vairāk par holdingu LNK Group: www.lnk.lv

Papildu informācija:

Inga Domka
LNK Group sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja
Tālrunis: +371 6621 0222
M. tālr.:  +371 2563 9882
E-pasts: inga.domka@lnk.lv