AS Latvijas tilti nodod Rīgas pilsētai dāvinājumu – Vanšu tilta apgaismojumu

Ieslēdzot Vanšu tilta apgaismojumu, AS Latvijas tilti šodien svinīgā ceremonijā nodeva Rīgas mēram Nilam Ušakovam dāvinājumu galvaspilsētai – projektu „Vanšu tilta gaismas stīgas.” Tā ietvaros tilta piloni un vantis turpmāk diennakts tumšajās stundās būs apgaismoti ar 28 jauniem un jaudīgiem prožektoriem, kas aprīkoti ar pretapžilbināšanas aizsegiem. Vanšu tilta apgaismojums ir AS Latvijas tilti dāvinājums Rīgai, svinot uzņēmuma 70 gadu jubileju.

„70 gadu jubileja AS Latvijas tilti ir nozīmīgs notikums, kuru nolēmām svinēt kopā ar Latvijas iedzīvotājiem, piešķirot jaunu akcentu Vanšu tiltam. Starp vairāk nekā 2000 uzņēmuma būvētajiem objektiem īpaša nozīme vienmēr ir bijusi visiem Rīgas tiltiem pār Daugavu, kas gadu gaitā kļuvuši par pilsētas simboliem. Ceru, ka Vanšu tilts, kura klasiskais dizains tagad diennakts tumšajā laikā būs izcelts ar gaišas krāsas staru palīdzību, iepriecinās Latvijas iedzīvotājus un viesus no ārvalstīm,” saka Artjoms Milovs, AS Latvijas tilti prokūrists.

„Rīgas domes vārdā esmu pateicīgs uzņēmumam Latvijas tilti, kurš savu nozīmīgo jubileju ir nolēmis nosvinēt tieši šādi - pirms Latvijas dzimšanas dienas dāvinot pilsētai un visiem tās iedzīvotājiem un pilsētas viesiem skaisti izgaismotu Vanšu tiltu pašā Rīgas sirdī. AS Latvijas tilti par saviem līdzekļiem ir padarījis mūsu pilsētu skaistāku, un tas ir labs piemērs citiem  uzņēmumiem,” saka Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Par AS Latvijas tilti

AS Latvijas tilti, holdinga LNK Group uzņēmums, kas ietilpst būvniecības un ražošanas grupā LNK Industries, ir viens no lielākajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā, kas specializējas tiltu, ceļa pārvadu un tuneļu būvniecībā un rekonstrukcijā, kā arī jūras piestātņu un krasta stiprinājumu celtniecībā un rekonstrukcijā. 70 darba gadu laikā uzņēmums ir uzbūvējis vairāk nekā 2000 tiltu un hidrotehnisku objektu gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Uzņēmumam ir piešķirti Eiropas kvalitātes ISO 9001:2008 un vides vadības ISO 14001:2004 sertifikāti.

Par LNK Group

Holdings LNK Group dibināts 1988. gadā. Tajā ietilpst 18 uzņēmumi, kas darbojas trīs galvenajos virzienos: būvniecībā un ražošanā (LNK Industries), inženierijā (LNK Engineering) un nekustamo īpašumu attīstībā (LNK Properties). Holdinga uzņēmumi pašlaik īsteno tādus kompleksus un inovatīvus projektus kā kravu un pasažieru termināļu projektēšanu un būvniecību Klaipēdā, minerālmēslojuma pārkraušanas termināļa Riga Fertilizer Terminal būvniecību, beramkravu termināļa Riga Bulk Terminal projektēšanu un būvniecību un citus. Darbinieku skaits LNK Group uzņēmumos pārsniedz vienu tūkstoti. Vairāk par LNK Group: www.lnk.lv