AS "LNK Industries" piedalās un atbalsta ceļojošo fotoizstādi „Unikāli būvkadri”

Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra vestibilā no skatāma vērienīga un iespaidīga ceļojoša fotoizstāde „Unikāli būvkadri”, kuras organizatori ir žurnāls “Latvijas būvniecība”.

Izstādē 25 planšetēs aizraujošos fotostāstos fiksēts pēdējo gadu labāko Latvijas būvju tapšanas vai rekonstrukcijas process. Izstādes mērķis ir atklāt unikālu ēku būvniecības un konstrukciju aizkulises, kuras ir gan šokējošas, gan iedvesmojošas, gan apbrīnojamas. Būvniecības procesa fiksācija attēlos prasa iemaņas, precīzu skatu punkta izvēli, jo situācija būvlaukumā mainās ik mirkli un nav atkārtojama.

Akciju sabiedrība “LNK Industries” ir viens no izstādes atbalstītājiem un izstādē piedalās ar divām planšetēm. Viens objekts - beramkravu terminālis “Riga Bulk Terminal”, kas atzīts par labāko projektu konkursā "Latvijas Būvniecības gada balva 2014”, nominācijā ''Jauna inženierbūve'' un otrs objekts Latvijas Universitātes Dabaszinātņu centrs Torņakalnā, kura būvniecību plānots pabeigt jau šī gada jūlijā, un tā būs pirmā augstākās izglītības ēka, kas kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas tiks pilnībā uzcelta no jauna.

Izstādē vēl redzami foto mirkļi no šādiem objektiem: koncertzāle „Lielais Dzintars”, LNB jaunā ēka, militārais sakaru tornis Lielvārdē, Latgales vēstniecība „GORS”, Latvijas Nacionālais Mākslas muzejs, Rīgas pils, „Z-Tower”, ekskluzīvu apartamentu ēka „Elizabeth”, vienīgā saskaņā ar BREEAM sertificētu projektu būvētā ēkā „FeliCity Apartment”, O.Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskola, Liepājas 1.ģimnāzija, „Orto” klīnika, gājējiem un velobraucēju tilts Carnikavā, J.G.Herdera Grīziņkalna vidusskola, Nikolaja vārti Daugavpils cietoksnī, Rīgas Motormuzejs un jaunā CSDD biroju ēka, Šaolin klosteris Ķīnā, dzelzsbetona ražošanas rūpnīca TMB, viesnīca „Rīga”, tilts Bauskā, dzīvojamais komplekss Biķernieku ielā, elitāra apartamentu ēka Jūrmalā „Kado Karim”.

Izstādei ir plānotas eksponēšanās vietas visa 2015. gada garumā pašvaldībās, muzejos, skolās, tirdzniecības centros un citur, piedāvājot plašai auditorijai iepazīties ar cienījamu un godājamu būvnieku profesionālo veikumu. Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī tā būs apskatām līdz 15. jūnijam un tālāk ceļos uz Daugavpili, tad atgriezīsies Rīgā tirdzniecības centrā “Spice” un tālāk dosies uz Liepāju.

Galerija