AS Latvijas tilti 70 gadu jubilejā dāvā Rīgas pilsētai Vanšu tilta apgaismojumu

Svinot 70 gadu jubileju, AS Latvijas tilti dāvina Rīgas pilsētai dāvanu – projektu „Vanšu tilta gaismas stīgas”, kas paredz tilta vanšu un pilonu apgaismošanu diennakts tumšajās stundās. Apgaismojums tiks nodrošināts ar 28 jaunu prožektoru palīdzību un būs tehniskā kārtībā šā gada 17. novembrī.

„AS Latvijas tilti ir viens no retajiem Latvijas uzņēmumiem, kura vēsturi iespējams izsekot 70 gadu garumā. Kopš dibināšanas uzņēmums būvējis vairāk nekā 2000 tiltu, estakāžu, jūras piestātņu, krasta stiprinājumu un citu objektu. Starp tiem īpašu vietu vienmēr ieņēmuši visi Rīgas tilti pāri Daugavai, kas savulaik bijuši starp sarežģītākajiem projektiem reģionā,” stāsta Artjoms Milovs, AS Latvijas tilti prokūrists.

„Uzņēmuma vēsturiskajā logotipā attēlots Vanšu tilts, kas ir ne tikai viens no zināmākajiem Rīgas simboliem, bet arī spilgts uzņēmuma spēju piemērs. Tādēļ, domājot par dāvanu Rīgas pilsētai uzņēmuma 70 gadu jubilejā, tika radīts projekts “Vanšu tilta gaismas stīgas”. Ceram, ka jaunais akcents Rīgas panorāmai naktī iepriecinās gan rīdziniekus, gan pilsētas viesus,” turpina Artjoms Milovs.

Par AS Latvijas tilti

AS Latvijas tilti, holdinga LNK Group uzņēmums, kas ietilpst būvniecības un ražošanas grupā LNK Industries, ir viens no lielākajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā, kas specializējas tiltu, ceļa pārvadu un tuneļu būvniecībā un rekonstrukcijā, kā arī jūras piestātņu un krasta stiprinājumu celtniecībā un rekonstrukcijā. 70 darba gadu laikā uzņēmums ir uzbūvējis vairāk nekā 2000 tiltu un hidrotehnisku objektu gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Uzņēmumam ir piešķirti Eiropas kvalitātes ISO 9001:2008 un vides ISO 14001:2004 vadības sertifikāti.

Par LNK Group

Holdings LNK Group dibināts 1988. gadā. Tajā ietilpst 18 uzņēmumi, kas darbojas trīs galvenajos virzienos: būvniecībā un ražošanā (LNK Industries), inženierijā (LNK Engineering) un nekustamo īpašumu attīstībā (LNK Properties). Holdinga uzņēmumi pašlaik īsteno tādus kompleksus un inovatīvus projektus kā kravu un pasažieru termināļu projektēšanu un būvniecību Klaipēdā, minerālmēslojuma pārkraušanas termināļa Riga Fertilizer Terminal būvniecību, beramkravu termināļa Riga Bulk Terminal projektēšanu un būvniecību un citus. Darbinieku skaits LNK Group uzņēmumos pārsniedz vienu tūkstoti. Vairāk par LNK Group: www.lnk.lv