Rīgas centrā uzsākta ekskluzīva dzīvokļu projekta “Astor Rezidence” būvniecība

Rīgas centrā, Kr.Barona un Lāčplēša ielu stūrī uzsākta ekskluzīvu daudzdzīvokļu projekta “Astor Rezidence” būvniecība (www.astorrezidence.lv). Būvdarbus veic viena no vadošajām Latvijas būvkompānijām – AS “LNK Industries” un ēku ekspluatācijā plānots nodot nākamā gada beigās.

“Astor Rezidence” ir jauns un moderns dzīvokļu nama projekts, kas dos iespēju saviem iemītniekiem dzīvot pilsētas sirdī, sniedzot visu ērtai un komfortablai dzīvei. Šis projekts ir radīts cilvēkiem, kas augstu vērtē laiku, komfortu un mūsdienu tehnoloģijas. No rezidences paveras panorāmas skats uz pilsētu, blakus esošie nami ir daļa no vēsturiskās pilsētas ainavas. Dzīvojamās ēkas projekts ietver individuāli plānotus apartamentus, turklāt mājas arhitektūras modernās līnijas izceļ katra dzīvokļa individualitāti un īpašības. Īpaši svarīgi, ka ēkai ir ērta un ietilpīga apakšzemes autostāvvieta. Projektā pavisam būs 40 dzīvokļi, kuru izmērs būs no 57 m2 līdz pat 214 m2. Veikala telpu platība ēkā — 497 m². Ēkas projektu izstrādājis arhitektu birojs NRJA, kas pazīstams arī ar projektiem “Z-Towers”, “8 Blacks” u.c.

“Astor Rezidence” pārstāvis Viesturs Kuļikovskis: “Tā kā ēka atrodas pilsētas centrā, vietā, kur to katru dienu redz tūkstošiem rīdzinieku un pilsētas viesu, ļoti rūpīgi meklējām arhitektu šī projekta realizēšanai. Esmu pārliecināts, ka Ulda Lukševica projekts noteikti dos nozīmīgu ieguldījumu izpratnes veidošanā par to kādai ir jāizskatās 21.gadsimta arhitektūrai Latvijā un pasaulē.”

“Šī ir perimetrāla būve, turklāt atrodas pilsētas centrā intensīvas transporta un gājēju plūsmas rajonā. Tādēļ būvniecības darbi ir jāveic gan respektējot transporta vadītāju un gājēju kustību, gan ņemot vērā apstākļus, ka būvniecība jāveic salīdzinoši mazā apbūves teritorijā. Pirms būvdarbu uzsākšanas mēs veicām gan blakus esošo ēku, gan gruntsūdeņu līmeņa monitoringu. Darbu veikšanai esam izveidojuši būvbedri 5 m dziļumā no esošā zemes līmeņa. Būvniecības procesā ir pielietoti urbpāļi, kā arī pāļu rievsiena”, būvdarbu gaitu skaidro AS “LNK Industries” valdes loceklis Jevgenijs Locovs

“Astor Rezidence” atrodas Latvijas galvaspilsētas Rīgas sirdī – Lāčplēša un Krišjāņa Barona ielu krustojumā un tā ir vieta ar attīstītu ofisu, veikalu, kafejnīcu un restorānu infrastruktūru. 20 minūšu brauciena attālumā no jaunās ēkas atrodas Rīgas starptautiskā lidosta, bet dažu minūšu attālumā - starptautiskā autoosta un dzelzceļa stacija. Tuvākajā apkaimē atrodas vairākas skolas, bērnudārzi, SPA centri, fitnesa klubi, izstāžu un koncertzāles, Latvijas Nacionālā opera.

Par AS LNK Industries

AS “LNK Industries” specializējas inovatīvu būvniecības un ražošanas projektu īstenošanā. LNK Industries galvenā darbības sfēra ir civilo, rūpniecības, un infrastruktūras objektu būvniecība. Uzņēmums specializējas arī transportēšanas tehnoloģisko sistēmu un nestandarta aprīkojuma projektēšanā, ražošanā un uzstādīšanā, kā arī dzelzsbetona konstrukciju un lielgabarīta metālkonstrukciju ražošanā, tādējādi garantējot industriālo objektu būvniecību no A līdz Z.

Papildu informācija:
Inga Domka
LNK Group sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja
M. tālr.:+371 2563 9882
E-pasts: inga.domka@lnk.lv

Mārcis Krastiņš
Astour Group pārstāvis 
M. tālr.:+371 29804723
E-pasts: marcis.krastins@bcom.lv