AS LNK Industries uzrāda būtisku apgrozījuma kāpumu 2013. gadā

A/S LNK Industries ir uzrādījis lielāko pieaugumu  starp Latvijas lielākajām būvkompānijām laikraksta “Dienas Bizness” veidotajā uzņēmumu TOP 500 par 2013. gadu. 

Apgrozījums 2013. gadā salīdzinājumā ar 2012. gadu uzņēmumam ir pieaudzis par 183,63%, tādejādi to ierindojot būvniecības nozares TOP augstajā 7. vietā no 20. vietas 2012. gadā. Uzņēmums A/S LNK Industries būtiski ir paaugstinājis savu vietu kopējā TOP 500 sarakstā no 388. vietas 2012. gadā uz 129. vietu 2013. gadā.

“Kompānija dinamiski attīstās, darbojoties visās infrastruktūras, ražošanas un civilās būvniecības nozarēs, tādā veidā palielinot ražošanas apjomus. Mūsu kompānija turpināja pievērst lielu uzmanību personāla atlasei, piesaistot komandai gan jaunus, gan pieredzējušus speciālistus. Cieši sadarbojamies ar ārzemju pasūtītājiem”, skaidrojot uzņēmuma panākumus, uzsver tās valdes loceklis Jevgenijs Locovs.  

Vairāk informācijas šeit

Gandrīz tikpat iespaidīgs lēciens ir holdinga LNK Group uzņēmumam A/S Latvijas tilti, kurš no 276. vietas 2012. gadā šobrīd ierindojas 170. vietā.   

Par 111,39% apgrozījumu 2013. gadā izdevies palielināt vēl vienam holdingą LNK Group uzņēmumam - TOP jaunpienācējam SIA Enfort. Straujais apgrozījuma pieaugums ļāvis tam ielēkt uzreiz topa 17. vietā

Ievērojamu apgrozījumu uzrāda arī A/S LNK Industries ietilpstošais uzņēmums SIA TTS (Transportation Technology Systems). Tehnoloģisko iekārtu ražotājs SIA TTS 2013. gadā palielinājis apgrozījumu par 183,9%, kas ir lielākais kāpums starp metālapstrādes nozares uzņēmumiem Latvijā un ierindo uzņēmumus godpilnajā 10. vietā metālapstrādes nozares topā.

Straujo kāpumu SIA TTS valdes loceklis Mihails Matvejevs skaidro ar to, ka: ”Mēs radām aizvien sarežģītākas iekārtas ar augstāku pievienoto vērtību, tādējādi palielinās arī apgrozījumus. Uzņēmums sekmīgi strādā vairāk nekā 20 gadus. Šajā laikā mēs plānveidīgi un nepārtraukti esam tiekušies kļūt labāki, - ražojām arvien sarežģītākas iekārtas, uzkrājām zināšanas, veicām pētnieciskos darbus un izstrādājām savus risinājumus. Vienlaikus visas LNK Group kompānijas virzījās pa to pašu ceļu. Tā ir ilggadēja holdingą stratēģija, kas gan ir saistīta ar risku, tomēr lielākā nozīme ir idejai. Rezultātā, piemēram, holdingą ietvaros sadarbībā ar LNK Industries sākām būvēt mūsdienīgus jūras termināļus. Uzņēmums veic pilnu ražošanas ciklu no projekta izstrādes līdz pasūtītāja ideju realizēšanai.” 

Vairāk informācijas šeit

Žurnālā jau astoņpadsmito gadu pēc kārtas apkopoti Latvijas lielākie, pelnošākie un rentablākie uzņēmumi. Laikraksts Dienas Bizness žurnālu šogad izdod sadarbībā ar informācijas tehnoloģiju uzņēmumu Lursoft IT, Latvijas Ivestīciju un attīstības aģentūru (LIAA) un DNB banku.