LNK Industries uzsāk viesnīcas “HILTON Garden Inn Rīga Valdemāra” būvniecību

AS LNK Industries noslēgusi līgumu ar SIA “D.N.H.” par viesnīcas “HILTON Garden Inn Rīga Valdemāra” būvniecību, un oktobrī uzsāk ēkas būvniecību.

LNK Industries veiks ēkas būvniecību Pārdaugavā Kr. Valdemāra ielā, kurā atradīsies viesnīca “Hilton Garden Inn Rīga Valdemāra”, kas būs pirmā Hilton Garden Inn Baltijā. Pasūtītāju pārstāv SIA „P.M.G.”, nodrošinot projekta vadību un būvuzraudzību.  

Kopējais ēkas augstums būs 10 stāvi un viens pazemes stāvs, kur pirmajos 8 stāvos (ieskaitot) tiek izbūvēta viesnīca „HILTON Garden Inn Rīga Valdemāra”, bet ēkas 9. un 10. stāvā - izbūvēti dzīvokļi. Dzīvokļi būs unikāli un ekskluzīvi, piedāvājot jaunus augstākas kvalitātes dzīvošanas standartus Rīgā. Savukārt pazemes stāvā atradīsies konferenču zāles un sporta centrs. Darbi paredz, ka LNK Industries veiks ne tikai ēkas būvniecību, bet arī ārpus ēkas komunikāciju izbūvi. Jaunā viesnīcas ēkas būvniecību paredzēts pabeigt 2016. gada pavasarī.

“Šī būs pirmā starptautiskā zīmola Hilton Garden Inn viesnīca Baltijā un pirmā viesnīca, kuras būvniecību veiks mūsu uzņēmums. Lai gan līdz šim mēs esam realizējuši daudzus dzīvojamo un sabiedrisko ēku projektus, esam lepni par uzvaru konkursā. Mūsu līdzšinējā pieredze civilās būvniecības jomā nodrošina pilnu būvniecības pakalpojumu klāstu, kas nodrošina kvalitatīvu darbu izpildi noteiktajos termiņos, līdz ar to globāla līmeņa viesmīlības kompānijas ēkas būvniecība ir tikai likumsakarīgs solis uzņēmuma LNK Industries attīstībā”, pārliecināts LNK Industries valdes priekšsēdētājs Artjoms Milovs. 

Šīs starptautiskās viesnīcu ķēdes franšīzes partneris Latvijā ir vietējais uzņēmums SIA “D.N.H.”, kas ir daļa no "Astor Group". "Astor Group" ir pazīstama ar viesnīcu "Astor Riga Hotel", kas tika atvērta 2013. gadā pilnībā atjaunotā ēkā Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 10. Kompānija "Astor Group" ir arī ekskluzīvu dzīvokļu projekta "Astor Residence" Kr. Barona ielā attīstītājs.

Kā paskaidroja "Astor Group" pārstāvis Raimonds Plāte: "Rīga noteikti virzās uz to, lai kļūtu par biznesa un tūrisma centru Baltijas valstīs, un tieši tāpēc mēs redzam ievērojamu izaugsmi viesnīcu nozarē." Viesnīca "Hilton Garden Inn Rīga" būs īpaši piemērota biznesa cilvēkiem, jo tā atradīsies netālu no starptautiskās lidostas "Rīga". Atsevišķos stāvos klienti varēs iegādāties dzīvokļus.

Par “Hilton Garden Inn Rīga Valdemāra”

10 stāvu augstā viesnīca "Hilton Garden Inn Rīga Valdemāra" atradīsies Pārdaugavā, K.Valdemāra ielā pretim Latvijas Bankas naudas krātuves ēkai, netālu no ASV vēstniecības. Viesnīcā būs 138 numuri un telpās visu diennakti būs pieejams restorāns un bārs, kā arī ap 400 kvadrātmetru liela multifunkcionāla telpa  konferencēm. Tāpat viesnīcas servisā būs pieejams gan bezmaksas Wi-Fi, gan 24 stundu piekļuve trenažieru zālei, biznesa centram un uzkodu bāram. No viesnīcas varēs baudīt skatu uz UNESCO pasaules mantojuma sarakstā iekļauto Rīgas vēsturisko centru, turklāt naktsmītne atradīsies arī netālu no Ķīpsalas starptautiskā izstāžu centra.

Par Hilton Worldwide

"Hilton Worldwide" grupa paplašina savu darbību Eiropā, it īpaši Ziemeļeiropā un Austrumeiropā, un šobrīd tiek attīstīti vairāki projekti Zviedrijā, Somijā, Vācijā, Polijā un Baltijas valstīs. "Hilton Garden Inn Rīga" būs pirmā "Hilton Worldwide" ķēdes viesnīca Baltijas valstīs līdz 2016. gadam, kad jauna "Hilton" viesnīca tiks atvērta Tallinā.

“Hilton Worldwide" ir globāla līmeņa viesmīlības kompānija, kas ar vairākiem kūrortiem un viesnīcām nodrošina pieprasījumu gan luksusa un pilna servisa klasē, gan piedāvā pagarinātas uzturēšanās un dienesta viesnīcas. Uzņēmuma portfeli veido vienpadsmit pasaules klases zīmolu aptuveni 4200 īpašumi - franšīzes, īpašumā esošas un nomātas viesnīcas un daļlaika īpašumi ar vairāk nekā 690 000 numuriem 93 valstīs, tostarp "Waldorf Astoria Hotels & Resorts", "Conrad Hotels & Resorts", "Hilton Hotels & Resorts", "Doubletree By Hilton", "Embassy Suites Hotels"", "Hilton Garden Inn, "Hampton Hotels", "Homewood Suites by Hilton", "Home2 Suites" un "Hilton Grand Vacations".

Par AS LNK Industries

AS LNK Industries specializējas inovatīvu būvniecības un ražošanas projektu īstenošanā. LNK Industries galvenā darbības sfēra ir civilo, rūpniecības, un infrastruktūras objektu būvniecība. Uzņēmums specializējas arī transportēšanas tehnoloģisko sistēmu un nestandarta aprīkojuma projektēšanā, ražošanā un uzstādīšanā, kā arī dzelzsbetona konstrukciju un lielgabarīta metālkonstrukciju ražošanā, tādējādi garantējot industriālo objektu būvniecību no A līdz Z.

Papildu informācija:
Inga Domka
LNK Group sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja
M. tālr.:+371 2563 9882
E-pasts: inga.domka@lnk.lv

 

Mārcis Krastiņš

Astor Group

Pārstāvis

M. tālr. +371 29804723

E-pasts: marcis.krastins@bcom.lv

 

M