LNK Industries Group paraksta līgumu par Ventspils brīvostas pārvaldes kuģu stāvēšanas piestātnes rekonstrukciju

LNK Industries Group, kurā ietilpst AS “LNK Industries” un AS “Latvijas Tilti”, paraksta līgumu ar Ventspils brīvostas pārvaldi par Ventspils brīvostas pārvaldes kuģu stāvēšanas piestātnes rekonstrukciju, līgumsumma ir 2 290 000 EUR bez pievienotās vērtības nodokļa.

Darbs tiks veikts un finansēts projekta ietvaros, kura realizācija notiek saskaņā ar darbības programmas „Infrastruktūra un pakalpojumi” papildinājuma aktivitāti „Lielo ostu infrastruktūras attīstība „Jūras maģistrāļu” ietvaros”. Šis rekonstrukcijas projekts paredz gan esošās piestātnes aprīkojuma, virsbūves un aizbēruma demontāžu, izbūvi, betonēšanu, gan arī jaunu inženierkomunikāciju izbūvi, kā arī kuģu stāvēšanas piestātnei piegulošās teritorijas labiekārtošanu. Darbus paredzēts pabeigt septiņu mēnešu laikā no būvatļaujas saņemšanas brīža.

Paredzētie rekonstrukcijas darbi tiks veikti pamatojoties uz tehnisko projektu “Ventspils brīvostas pārvaldes kuģu stāvēšanas piestātņu renovācija”.

„Mūsu uzņēmums jau īstenojis vairākus liela mēroga un apjoma būvniecības un infrastruktūras attīstības projektus ostās, piemēram, daudzfunkcionālo, pasažieru un kravu termināļu būvniecību Rīgas brīvostā, Klaipēdas brīvostā, Ventspils brīvostā un citus. Tādēļ uzvara konkursā mums ir likumsakarīga, jo pamatojoties uz līdzšinējo pieredzi daudzfunkcionālu objektu būvniecībā, mēs varam garantēt gan augstu kvalitāti, gan nodrošināt darbu izpildi noteiktos termiņos,” saka Jevgenijs Locovs , AS LNK Industries valdes loceklis.

Par pilnsabiedrību LNK Industries Group

Pilnsabiedrību LNK Industries Group ir dibinājuši divi holdinga LNK Group uzņēmumi - AS LNK Industries un AS Latvijas tilti.

AS LNK Industries specializējas inovatīvu būvniecības un ražošanas projektu īstenošanā no A līdz Z. LNK Industries galvenā darbības sfēra ir rūpniecības, civilo un infrastruktūras objektu būvniecība. Uzņēmums specializējas arī transportēšanas tehnoloģisko sistēmu un nestandarta aprīkojuma projektēšanā, ražošanā un uzstādīšanā, kā arī dzelzsbetona un lielgabarīta metālkonstrukciju ražošanā. 

AS Latvijas tilti ir viens no lielākajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā, kas specializējas tiltu, ceļa pārvadu un tuneļu būvniecībā un rekonstrukcijā, kā arī jūras piestātņu un krasta stiprinājumu rekonstrukcijā un celtniecībā. Vairāk par AS Latvijas tilti: www.latvijas-tilti.lv

Papildu informācija:
Inga Domka
LNK Group sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja
M. tālr.:+371 2563 9882
E-pasts: inga.domka@lnk.lv