AS LNK Industries Ventspils brīvostas 12. piestātnē pabeidz galvenos hidrotehniskos darbus

AS LNK Industries Ventspils brīvostas teritorijā pabeidz 12. piestātnes galvenos hidrotehniskos būvdarbus – piestātnes izbūvi.

Būvniecība norit pēc grafika un līdz šī gada beigām ir plānots kopā ar sadarbības partneri Vācijas uzņēmumu Hochtief Solutions pabeigt piestātnes padziļināšanas darbus, seguma izbūvi, dzelzceļa rekonstrukciju un veikt teritorijas labiekārtošanu. Kopējais piestātnes garums ir 321 m un tā paredzēta “Panamax” tipa kuģu pieņemšanai.

AS LNK Industries un personu apvienība HOCHTIEF Solutions uzvarēja Ventspils brīvostas pārvaldes izsludinātajā konkursā par 12. piestātnes būvniecību brīvostas teritorijā. Papildu piestātnes būvniecībai šis vērienīgais projekts ietver kanalizācijas dīķera pārbūvi, esošā dzelzceļa rekonstrukciju un kraujlaukuma būvniecību noteiktajā teritorijā, kā arī piestātnes akvatorijas un pienākošā kanāla padziļināšanu līdz 12,5 metru dziļumam.

Par AS LNK Industries

AS LNK Industries ir holdinga LNK Group uzņēmums, kas specializējas inovatīvu būvniecības un ražošanas projektu īstenošanā. LNK Industries galvenā darbības sfēra ir rūpniecības, civilo un infrastruktūras objektu būvniecība. Uzņēmums specializējas arī transportēšanas tehnoloģisko sistēmu un nestandarta aprīkojuma projektēšanā, ražošanā un uzstādīšanā, kā arī dzelzsbetona konstrukciju un lielgabarīta metālkonstrukciju ražošanā, tādējādi garantējot industriālo objektu (ražošanas kompleksu, termināļu un citu) būvniecību no A līdz Z (no projekta izstrādes līdz objekta nodošanai ekspluatācijā). 

Par HOCHTIEF Solutions

HOCHTIEF Solutions Latvia ir HOCHTIEF Solutions AG meitas uzņēmums, kas ir viens no vadošajiem celtniecības pakalpojumu sniedzējiem pasaulē, kas tiek pārstāvēts visos lielākajos pasaules tirgos. HOCHTIEF grupas piedāvātie pakalpojumi aptver visu celtniecības procesu tīklu - sākot ar projekta izstrādi līdz pabeigtas būves nodošanai. Vairāk par HOCHTIEF Solutions: www.hochtief.com