Salu tilta renovācijas darbi norit pēc grafika

Šobrīd notiek Salu tilta renovācijas darbu 1. etapa sadalošā posma atvairbarjeru, ūdens novades sistēmas un brauktuves seguma demontāža.

Paralēli šiem darbiem notiek gājēju ietves (tiltam pār Daugavu labā puse virzienā no centra) seguma demontāža. Tiltam pār Mazo Daugavu tiek veikti darbi zemtilta zonā (būvgružu novākšana, dzelzsbetona turu demontāža). Veicot darbus gan dienā, gan naktī darbu grafiks tiek pildīts kā plānots bez aizkavēšanās.

Renovācijas darbi tiek veikti gan dienas laikā, gan naktī. Dienas laikā darbinieki sagatavo darba fronti naktī veicamajiem darbiem. Naktīs tiek veikti brauktuves seguma demontāžas darbi iesaistot 12 kravas auto, 2 asfaltbetona frēzes un darbinieku skaits uz tilta sasniedz 35. Šajā būvniecības stadijā ar šādu darbinieku skaitu ir pilnīgi pietiekami, un arī Rīgas iedzīvotājiem daudz patīkamāk ir lielas satiksmes plūsmas intensitātes laikā šķērsot tiltu, kad uz tā neatrodas papildus smagās tehnikas vienības.

Darbinieki, kas strādā uz tilta karstā laikā atpūtas pauzēs dodas katru stundu uz būvpilsētā izvietotajiem vagoniem un viņiem tiek nodrošināts papildus dzeramais ūdens.

Par Salu tilta renovācijas projektu

Pilnsabiedrība LNK Industries Group 16.06.2014. noslēdza līgumu ar Rīgas domes Satiksmes departamentu par Salu tilta renovāciju. Paredzēts, ka projekts tiks pabeigts 74 kalendāro nedēļu laikā kopš līguma noslēgšanas, proti, 2015. gada novembrī. Noslēgtā līguma summa ir aptuveni 8,7 milj. EUR bez PVN.

Vērienīgais renovācijas projekts paredz lielā un mazā tilta pār Daugavu brauktuvju demontāžu, esošo barjeru, tekņu, ietvju un margu demontāžu, hidroizolācijas un asfalta segas atjaunošanu, kā arī tilta apakšējā līmenī esošās gājēju un velosipēdistu zonas sakārtošanu kustībai pār tiltu sakārtošana un citus darbus.

Salu tilts pār Daugavu un Mazo Daugavu Rīgā  tika būvēts no 1968. līdz 1976. gadam. Salu tiltu veido vairākas būves, tostarp 2 lielie tilti un 2 mazie tilti, 7 estakādes un divi gājēju un velosipēdistu tuneļi.

Par pilnsabiedrību LNK Industries Group

Pilnsabiedrību LNK Industries Group ir dibinājuši divi holdinga LNK Group uzņēmumi - AS LNK Industries un AS Latvijas tilti.

AS LNK Industries specializējas inovatīvu būvniecības un ražošanas projektu īstenošanā no A līdz Z. LNK Industries galvenā darbības sfēra ir rūpniecības, civilo un infrastruktūras objektu būvniecība. Uzņēmums specializējas arī transportēšanas tehnoloģisko sistēmu un nestandarta aprīkojuma projektēšanā, ražošanā un uzstādīšanā, kā arī dzelzsbetona un lielgabarīta metālkonstrukciju ražošanā. Vairāk par AS LNK Industries: www.lnk-industries.lv

AS Latvijas tilti ir viens no lielākajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā, kas specializējas tiltu, ceļa pārvadu un tuneļu būvniecībā un rekonstrukcijā, kā arī jūras piestātņu un krasta stiprinājumu rekonstrukcijā un celtniecībā. Vairāk par AS Latvijas tilti: www.latvijas-tilti.lv

 

Papildu informācija:
Inga Domka
LNK Group sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja
M. tālr.:+371 2563 9882
E-pasts: inga.domka@lnk.lv