AS Latvijas tilti uzvar Klaipēdas ostas konkursā par divu piestātņu rekonstrukciju

AS Latvijas tilti, holdinga LNK Group uzņēmums, kas ietilpst celtniecības un ražošanas grupā LNK Industries, pēc uzvaras konkursā noslēgusi līgumu ar Klaipēdas Valsts jūras ostas direkciju par divu piestātņu (Nr. 7 un Nr.8) rekonstrukciju Klaipēdas ostā. Pasūtījuma apjoms ir 26,350 miljoni litu (5,375 miljoni latu), ieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Abu piestātņu rekonstrukciju paredzēts sākt šī gada novembrī.

„AS Latvijas tilti jau kopš 2005. gada arvien aktīvāk iesaistās hidrotehniskās būvniecības jomā, sākot ar automatizēta ogļu pārkraušanas un uzglabāšanas termināļa būvniecību Ventspilī līdz pat pasažieru un kravu termināļu vērienīgai būvniecībai Klaipēdā,” stāsta Artjoms Milovs, SIA LNK Industries valdes priekšsēdētājs un Latvijas Tilti prokūrists.

„7. un 8. piestātnes rekonstrukcija ir viens no Klaipēdas ostas kopējā modernizācijas plāna posmiem. AS Latvijas tilti veiks jaunu kordona līniju jeb piestātņu sienu celtniecību un piestātņu virsbūves rekonstrukciju,” informē Artjoms Milovs.

Papildu šim projektam, AS Latvijas tilti pašlaik Lietuvā īsteno divus projektus - kopš 2010. gada Klaipēdas ostā tiek veikta kravu un pasažieru termināļu būvniecība piestātnēs Nr. 80 un Nr. 81, kā arī 2012. gadā Viļņas centrā sākta ceļa pārvada būvniecība.

Par AS Latvijas tilti
Latvijas tilti ir viens no lielākajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā, kas specializējas tiltu, ceļa pārvadu un tuneļu būvniecībā un rekonstrukcijā, kā arī jūras piestātņu un krasta stiprinājumu rekonstrukcijā un celtniecībā. 70 darba gadu laikā uzņēmums ir uzbūvējis vairākus tūkstošus tiltu un hidrotehnisku objektu gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Uzņēmumam ir piešķirti Eiropas kvalitātes ISO 9001:2008 un vides ISO 14001:2004 vadības sertifikāti.

Par SIA LNK Industries
LNK Industries ir holdinga LNK Group uzņēmums, kas specializējas visaptverošu būvniecības un ražošanas projektu īstenošanā. LNK Industries integrē infrastruktūras, rūpniecības un civilo objektu būvniecību un transportēšanas tehnoloģisko sistēmu izveidi, tādējādi pilnībā garantējot industriālo objektu (ražošanas kompleksu, termināļu un citu) celtniecību no A līdz Z (no projekta izstrādes līdz objekta nodošanai ekspluatācijā).