Ekspluatācijā nodotas “Baltijas Industriālā Parka” jaunās telpas Rīgā

Ekspluatācijā ir nodota “Baltijas Industriālā Parka”, kas ir viens no ievērojamākiem noliktavu, biroju, tirdzniecības un ražošanas telpu kompleksiem Rīgā, II kārta. Tehnoloģiskais parks izvietots 5 hektāros Piedrujas ielā 7 un telpu kopējā platība pēc II. paplašināšanas kārtas sasniedz 20 000 m2.

Pieaugot pieprasījumam pēc labi iekārtotām, apsargātām netālu no Rīgas centra izvietotām industriālā parka telpām, nekustamo īpašumu attīstītājs „LNK Properties” pagājušajā gadā uzsāka „Baltijas Industriālā Parka” izvēršanu, paplašinot kopējo parka teritoriju līdz 5 hektāriem un noliktavu, biroju, tirdzniecības un ražošanas telpas – 20 000 m2. Jaunajās telpās, kuras jau pilnībā ir pieejamas nomniekiem, šobrīd mājvietu ir raduši tādi zīmoli kā B&B Tools Latvia, Manitou Nordics, Hansab u.c.

“Pateicoties attīstītai infrastruktūrai, ērtai transporta kustībai, atrašanās vietai netālu no Dienvidu tilta, Dārzciema rajons ir ideāla vieta tehnoloģiskā parka izvietojumam. Apsargājama un lieliski iekārtota teritorija rada komfortablu vidi telpu nomniekiem”, uzsver Pāvels Broitmans “LNK Properties” Komerciālo nekustamo īpašumu departamenta vadītājs.

Par “Baltijas Industriālo Parku”

„Baltijas Industriālais Parks” Rīgā, Piedrujas ielā 7, ir viens no ievērojamākiem noliktavu, biroju tirdzniecības un ražošanas telpu kompleksiem Rīgā, kura viena no būtiskākajām priekšrocībām ir attīstītā infrastruktūra un optimālā atrašanās vieta Dienvidu tilta tuvumā. Pēc būvniecības pirmās kārtas 2002. gadā tehnoloģiskais parks tika nodots ekspluatācijā, piedāvājot nomniekiem jaunas un labiekārtotas telpas.

Ņemot vērā potenciālo nomnieku augsto interesi par „Baltijas Industriālā Parka” telpām, nekustamo īpašumu attīstītājs „LNK Properties” plāno šogad uzsākt industriālā parka trešās kārtas paplašināšanu,  palielinot nomai pieejamās noliktavu, biroju, tirdzniecības un ražošanas telpas par 8 000 m2. Paralēli industriālā parka trešās kārtas projektēšanas darbiem jau tiek sākta jauno nomnieku reģistrācija.

Par LNK Properties

LNK Properties ir uzņēmumu grupa holdingā LNK Group, kas veic dzīvojamo, tirdzniecības, biroju un rūpniecības objektu attīstīšanu. LNK Properties ir dibināta 2000. gadā un tās pārziņā ir vairāk nekā 20 komerciālo un dzīvojamo objektu Rīgā un Jūrmalā,  tostarp biznesa klases dzīvojamā ēka Blueberry Jūrmalā, “Premium” klases māja Zaubes nams, kas atrodas klusajā Rīgas centrā, dzīvojamā ēka Lielupes nams Jūrmalā,  tirdzniecības centrs Draudzība Sarkandaugavā, Alojas kvartāls Rīgas centrā, biroju centri Mūkusalas biroji, Dārzciema biroji, Alojas Biznesa Centrs – A klases biroju centrs (Nordea Bank ēka) un citi. Vairāk par LNK Properties: www.lnk-properties.lv

Papildu informācija:
Inga Domka
LNK Group sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja
M. tālr.:+371 2563 9882
E-pasts: inga.domka@lnk.lv