Ekspluatācijā nodota biznesa klases dzīvojamā ēka Blueberry Jūrmalā

Šodien ekspluatācijā nodota biznesa klases ēka Blueberry, kas atrodas Muižas ielā 11, Jūrmalā. Jaunuzceltajā ēkā ir izvietoti 59 dzīvokļi, no kuriem vairāk nekā 85% dzīvokļu jau ir atraduši īpašniekus. Ēkas būvniecībā, kas tika sākta pagājušā gada vasarā, nekustamo īpašumu attīstītājs LNK Properties investējis aptuveni 5 milj. EUR.

„Augstās intereses par dzīvojamo kompleksu Blueberry pamatā ir vairākas būtiskas priekšrocības. Vispirms, tā ir dzīvojamā kompleksa atrašanās vieta ērti sasniedzamā, klusā un priežu meža ieskautā vietā Bulduros. Tāpat mūsu klienti novērtē projekta augsto kvalitāti un modernos arhitektūras un interjera risinājumus. Visbeidzot, tā ir LNK Properties reputācija kā uzticamam nekustamo īpašumu attīstītājam, jo šis ir jau sestais dzīvojamās ēkas projekts, ko esam attīstījuši. Turklāt Blueberry klientu vidū ir ne tikai interesenti no ārvalstīm, bet arī Latvijas iedzīvotāji,” saka Aleksandra Strode, LNK Properties Dzīvojamo nekustamo īpašumu departamenta vadītāja.

Mūsdienīgā dzīvojamā kompleksa Blueberry dzīvokļu platības ir no 44 līdz 145 m2. Ēkas plānojums ļauj izvēlēties gaišus studijas tipa dzīvokļus vai ērtus 2–3 istabu dzīvokļus. Kompleksā izvietoti dzīvokļi ar balkoniem vai lieliem panorāmas logiem ar skatu uz mežu. Projekta dzīvokļi tiek piedāvāti ar gataviem interjera risinājumiem trīs aktuālos stilos – Urban, Sea Breeze un Vintage.

Dzīvojamā kompleksa Blueberry autors ir pieredzējušais arhitekts Juris Bērziņš (SIA Palast Architekts). Ēkas būvniecību veica būvniecības un ražošanas uzņēmums LNK Industries, kam ir plaša pieredze civilās būvniecības jomā. Vairāk par dzīvojamo kompleksu Blueberry: www.blueberry.lv

Par LNK Properties

LNK Properties ir uzņēmumu grupa holdingā LNK Group, kas veic dzīvojamo, tirdzniecības, biroju un rūpniecības objektu attīstīšanu. LNK Properties ir dibināta 2000. gadā un tās pārziņā ir vairāk nekā 20 komerciālo un dzīvojamo objektu Rīgā un Jūrmalā, tostarp biznesa klases dzīvojamā ēka Blueberry Jūrmalā, dzīvojamā ēka Zaubes nams Rīgā, dzīvojamā ēka Lielupes nams Jūrmalā,  tirdzniecības centrs Draudzība Sarkandaugavā un Alojas kvartāls Rīgas centrā, biroju centri Mūkusalas biroji, Dārzciema biroji un citi. Vairāk par LNK Properties: www.lnk-properties.lv

Papildu informācija:
Inga Domka
LNK Group sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja
M. tālr.:+371 2563 9882
E-pasts: inga.domka@lnk.lv