Noslēgts līgums par Salu tilta renovāciju

Pilnsabiedrība LNK Industries Group vakar pēcpusdienā noslēgusi līgumu ar Rīgas domes Satiksmes departamentu par Salu tilta renovāciju, kas ļaus uzņēmumam jau visdrīzākajā laikā uzsākt atjaunošanas darbus. Ņemot vērā Salu tilta nozīmi satiksmes organizācijā Rīgā, darbi tiek plānoti tā, lai radītu pēc iespējas mazākus satiksmes traucējumus. Tilta renovācija tiks sākta ar divu vidējo braukšanas joslu atjaunošanu, malējās joslas atstājot atvērtas satiksmei.

“Šis viennozīmīgi ir šā brīža nozīmīgākais infrastruktūras attīstības projekts Rīgā, ko ar atbildību esam gatavi sākt īstenot. Tā kā Salu tilts kopš tā atklāšanas 1976. gadā nav būtiski atjaunots, tilta renovācijas tehniskais projekts paredz kompleksu darba apjomu, tostarp, tilta brauktuvju demontāžu un atjaunošanu un gājēju un velosipēdistu ietvju tilta apakšējā līmenī sakārtošanu,” stāsta Jevgenijs Locovs, AS LNK Industries valdes loceklis.

Paredzēts, ka projekts tiks pabeigts 17 mēnešu laikā. Noslēgtā līguma summa ir aptuveni 8,7 milj. EUR bez PVN.

Vērienīgais renovācijas projekts paredz lielā un mazā tilta pār Daugavu brauktuvju demontāžu, esošo barjeru, tekņu, ietvju un margu demontāžu, hidroizolācijas un asfalta segas atjaunošanu, kā arī tilta apakšējā līmenī esošās gājēju un velosipēdistu zonas sakārtošanu kustībai pār tiltu sakārtošana un citus darbus.

Salu tilts pār Daugavu un Mazo Daugavu Rīgā  tika būvēts no 1968. līdz 1976. gadam. Salu tiltu veido vairākas būves, tostarp 2 lielie tilti un 2 mazie tilti, 7 estakādes un divi gājēju un velosipēdistu tuneļi.

Par pilnsabiedrību LNK Industries Group

Pilnsabiedrību LNK Industries Group ir dibinājuši divi holdinga LNK Group uzņēmumi - AS LNK Industries un AS Latvijas tilti.

AS LNK Industries specializējas inovatīvu būvniecības un ražošanas projektu īstenošanā no A līdz Z. LNK Industries galvenā darbības sfēra ir rūpniecības, civilo un infrastruktūras objektu būvniecība. Uzņēmums specializējas arī transportēšanas tehnoloģisko sistēmu un nestandarta aprīkojuma projektēšanā, ražošanā un uzstādīšanā, kā arī dzelzsbetona un lielgabarīta metālkonstrukciju ražošanā. Vairāk par AS LNK Industries: www.lnk-industries.lv

AS Latvijas tilti ir viens no lielākajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā, kas specializējas tiltu, ceļa pārvadu un tuneļu būvniecībā un rekonstrukcijā, kā arī jūras piestātņu un krasta stiprinājumu rekonstrukcijā un celtniecībā. Vairāk par AS Latvijas tilti: www.latvijas-tilti.lv