Turpinās Rīgas 1. slimnīcas rekonstrukcija

Turpinot Rīgas 1. slimnīcas rekonstrukcijas darbus, holdinga LNK Group meitas uzņēmums LNK Industries 2012. gada jūlija sākumā uzsācis slimnīcas 1. korpusa atjaunošanu. Renovācijas ietvaros šajā ēkā, kurā atrodas poliklīnika, tiks veikta ūdens un kanalizācijas sistēmu, strāvas un vājstrāvas sistēmu, kā arī skābekļa sistēmas maiņa. 1. korpusa rekonstrukcijas laikā tiks arī uzstādītas ugunsdrošības un apsardzes signalizācijas un veikti iekšējās apdares darbi. Plānotais darbu izpildes termiņš ir 2012. gada 7. decembris.

1. korpusa atjaunošana ir nākamais solis vērienīgajā Rīgas 1. slimnīcas rekonstrukcijas plānā. Gada nogalē paredzēts uzsākt arī 23. korpusa atjaunošanu.

Šā gada 7. jūnijā LNK Industries nodeva pašvaldības SIA „Rīgas 1. slimnīca” ekspluatācijā trīs 17. korpusa stāvus, kuros tika izveidotas visas korpusa sekmīgai funkcionēšanai nepieciešamās inženierkomunikācijas – ūdens, kanalizācija, elektrība, vājstrāvas, ventilācija, ugunsdrošības un trauksmes izziņošanas signalizācija. Tāpat ēkā pilnībā atjaunotas iekšējās kāpnes, kā arī ierīkoti jauni saimniecības un pasažieru lifti. Darbi 17. korpusā tika uzsākti 2012. gada martā.

2011. gada septembrī Rīgas domes Īpašuma departaments izsludināja iepirkumu konkursu Rīgas 1.slimnīcas 1. un 17. korpusa vienkāršotu renovāciju un 23. korpusa tehniskā projekta izstrādi un rekonstrukciju. Par uzvarētāju tika atzīts viens no holdinga LNK Group uzņēmumiem. Līguma summa ir 4 020 083.49 Ls (kopā ar PVN 724 933.09 Ls).