Dzīvojamā ēka Blueberry Spāru svētkus sagaida ar vairāk nekā pusi pārdotu dzīvokļu

Vakar dzīvokļu kompleksā Blueberry, kas atrodas Muižas ielā 11, Jūrmalā, tika svinēti Spāru svētki. Saskaņā ar prognozēto nekustamā īpašuma tirgus izaugsmi un potenciālo pircēju interesi, Blueberry Spāru svētkus sagaidīja ar vairāk nekā 50% pārdotu dzīvokļu, proti, 33 no 59 dzīvokļiem. Dzīvojamās ēkas, ko attīsta LNK Properties, būvniecība tika sākta šā gada aprīlī, un jau nākamā gada vasarā mājoklis vērs durvis tā iemītniekiem.

„LNK Properties ik gadu attīsta jaunu dzīvojamās ēkas projektu, piemērojoties tirgus tendencēm un ekonomiskajai situācijai. Pēc vairākiem komforta klases projektiem, ko īstenojām iepriekšējos gados, šogad esam pārgājuši uz biznesa klases projektu realizēšanu, nekustamā īpašuma tirgū piedāvājot Blueberry. Savā izvēlē neesam kļūdījušies, jo salīdzinoši īsā laikā mums ir izdevies piesaistīt dzīvokļu pircējus gan no Latvijas, gan no ārvalstīm,” stāsta Aleksandra Bočarņikova, LNK Properties Dzīvojamo nekustamo īpašumu departamenta vadītāja.

„Dzīvojamo projektu segmentā pircējus joprojām uzrunā tādi nosacījumi kā ērti pieejama un attīstīta atrašanās vieta, moderni arhitektūras un interjera  risinājumi, kā arī kvalitātei un lokācijai atbilstoša cena, ko esam apvienojuši Blueberry projektā. Būtisku lomu spēlē arī mūsu pieredze, tehniskās iespējas un reputācija nekustamā īpašuma tirgū, iepriekš attīstot projektus Rīgā un Jūrmalā,” informē Aleksandra Bočarņikova.

Četrus stāvus augstā Blueberry ēka, kas atrodas Bulduros, priežu mežu ielokā, ir sestais dzīvojamo nekustamo īpašumu projekts, ko realizē LNK Properties. Lai garantētu kvalitatīvu un pārskatāmu projekta izpildi, ēkas celtniecību veic holdinga LNK Group būvniecības un ražošanas uzņēmums LNK Industries, kam ir plaša pieredze civilo objektu būvniecībā, rekonstrukcijā un renovācijā.

Ēkā atradīsies 59 dzīvokļi, kas klientiem tiek piedāvāti ar pilnu apdari un virtuves un vannas istabas aprīkojumu. Dzīvokļu pircēju ērtībai tiek nodrošināta arī pazemes autostāvvieta. Blueberry dzīvokļu interjeri būs pieejami trīs aktuālos stilos – Sea-breeze (gaišs un romantisks dizaina risinājums), Urban (mūsdienīgā funkcionalitātē balstīts interjers) un Vintage (klasiski elegants interjers). Vairāk par dzīvokļu kompleksu Blueberry: www.blueberry.lv

Par LNK Properties

LNK Properties ir uzņēmumu grupa holdingā LNK Group, kas ir dibināts 2000. gadā un veic dzīvojamo, tirdzniecības, biroju un rūpniecības ēku attīstīšanu to turpmākai pārdošanai vai iznomāšanai. LNK Properties vadmotīvs ir „Intelektuālā kvalitāte”, tādēļ projektu attīstīšanā tiek ievērota zinātniska pieeja un nozares tradīciju apvienošana ar jaunākajām inovācijām. Vairāk par LNK Properties: www.lnk-properties.lv