HOCHTIEF Solutions, LNK Industries noslēdz līgumu par jaunas piestātnes būvniecību Ventspilī

Personu apvienība HOCHTIEF Solutions, LNK Industries noslēgusi līgumu ar Ventspils brīvostas pārvaldi par 12. piestātnes būvniecību brīvostas teritorijā. Papildu piestātnes būvniecībai šis vērienīgais projekts ietver kanalizācijas dīķera pārbūvi, esošā dzelzceļa rekonstrukciju un kraujlaukuma būvniecību noteiktajā teritorijā, kā arī piestātnes akvatorijas un pienākošā kanāla padziļināšanu līdz 12,5 metru dziļumam.

Ar personu apvienību HOCHTIEF Solutions, LNK Industries, ko veido HOCHTIEF Solutions AG, SIA HOCHTIEF Solutions Latvia un AS LNK Industries, noslēgtā līguma summa ir  10 920 140,84 Ls bez pievienotās vērtības nodokļa. Būvdarbus paredzēts veikt aptuveni pusotra gada laikā.

„12. piestātnes, kas atradīsies blakus paceļamajam tiltam pār Ventu, būvniecība ir būtisks ieguldījums Ventspils brīvostas infrastruktūras attīstībā, nodrošinot ģenerālkravu un beramkravu apgrozījuma palielināšanos. Šis ir jau otrais projekts, ko šogad uzsāksim Ventspils brīvostā, un esam gandarīti, ka 12. piestātnes būvniecībā varam apvienot spēkus ar  HOCHTIEF Solutions, kas ir pieredzējis un zinošs partneris gan starptautiskā mērogā, gan Latvijā,” stāsta Artjoms Milovs, AS LNK Industries valdes priekšsēdētājs.

Par AS LNK Industries

AS LNK Industries ir holdinga LNK Group uzņēmums, kas specializējas inovatīvu būvniecības un ražošanas projektu īstenošanā. LNK Industries galvenā darbības sfēra ir rūpniecības, civilo un infrastruktūras objektu būvniecība. Uzņēmums specializējas arī transportēšanas tehnoloģisko sistēmu un nestandarta aprīkojuma projektēšanā, ražošanā un uzstādīšanā, kā arī dzelzsbetona konstrukciju un lielgabarīta metālkonstrukciju ražošanā, tādējādi garantējot industriālo objektu būvniecību no A līdz Z. Vairāk par AS LNK Industries: www.lnk-industries.lv

Par HOCHTIEF Solutions

HOCHTIEF Solutions Latvia ir HOCHTIEF Solutions AG meitas uzņēmums, kas ir viens no vadošajiem celtniecības pakalpojumu sniedzējiem pasaulē, kas tiek pārstāvēts visos lielākajos pasaules tirgos. HOCHTIEF grupas piedāvātie pakalpojumi aptver visu celtniecības procesu tīklu, sākot ar projekta izstrādi līdz pabeigtas būves nodošanai. Vairāk par HOCHTIEF Solutions: www.hochtief.com