SEB banka piešķīrusi 4 miljonu eiro finansējumu LNK Group dzīvojamās mājas būvniecībai Jūrmalā

Attīstot sadarbību ar holdingu LNK Group, SEB banka ir parakstījusi līgumu par 4 miljonu eiro finansējuma piešķiršanu vienam no holdinga uzņēmumiem. Aizdevums paredzēts, lai finansētu dzīvojamā kompleksa Blueberry būvniecību Jūrmalā.

Dzīvojamā māja Blueberry atrodas Muižas ielā 11, Bulduros, Jūrmalā. Jaunuzceltajā četru stāvu ēkā būs izvietoti 59 dzīvokļi. Paredzēts, ka kompleksa būvniecība tiks pabeigta 2014. gada pavasarī. Tās celtniecību veic holdinga LNK Group būvniecības un ražošanas uzņēmums LNK Industries.

SEB bankas Nekustamo īpašumu finansēšanas pārvaldes vadītājs Viktors Bolbats: „SEB banka turpina attīstīt savas pozīcijas dzīvojamo māju finansēšanas tirgū, īpašu uzmanību pievēršot tādām vērtībām kā nekustamo īpašumu attīstītāja reputācija, projekta kvalitāte, atrašanās vieta un plānotās dzīvokļu pārdošanas cenas. Šis darījums ir turpinājums pērn veiksmīgi aizsāktajai sadarbībai ar LNK Group nekustamo īpašumu nozarē. Sagaidām, ka projekta augstā tehniskā kvalitāte apvienojumā ar atbilstošu prognozējamo dzīvokļu pārdošanas cenu Blueberry padarīs pievilcīgu potenciālo pircēju acīs.”

LNK Group valdes priekšsēdētājs Artjoms Milovs: „Daudzdzīvokļu nama Blueberry atrašanās vieta klusā, priežu meža ieskautā un ērti sasniedzamā vietā, pārdomātais dzīvokļu plānojums, mūsdienīgi tehniskie risinājumi, kā arī vērība pret mājas iemītnieku labklājību un apkārtējo vidi – tie visi ir faktori, ko novērtē esošie un potenciālie Blueberry dzīvokļu pircēji. Ne mazāk svarīga ir mūsu pieredze, jo šis ir jau sestais dzīvojamās ēkas projekts, ko attīsta holdings LNK Group. Ne velti vairāki Blueberry dzīvokļu pircēji ir vērsušies pie mums, balstoties uz labām atsauksmēm. Lai nodrošinātu kvalitatīvu un pārskatāmu projekta izpildi, būvniecību uzticējām LNK Group uzņēmumam LNK Industries, kam ir spēcīga pieredze civilās būvniecības jomā.”

Par holdingu LNK Group:

Holdings LNK Group dibināts 1988. gadā. Tajā ietilpst 18 uzņēmumi, kas darbojas trīs galvenajos virzienos: ražošanā un celtniecībā (LNK Industries), inženierijā (LNK Aerospace) un nekustamo īpašumu attīstībā (LNK Properties). Darbinieku skaits pārsniedz vienu tūkstoti. Vairāk par LNK Group: www.lnk.lv, Twitter/LNKGroupDaily. Vairāk par projektu Blueberry: www.lnk-properties.lv

Vairāk par SEB grupu Latvijā:

www.seb.lv, Twitter/SEB_Latvia, Twitter/SEBekonomisti, YouTube/SEBlatvija, Skype/SEB_Latvia

Novērtējot uzņēmuma korporatīvo atbildību gan 2010., 2011. un 2012. gadā SEB bankai piešķirta Ilgtspējas indeksa Zelta kategorija.

SEB grupa ir vadošā finanšu pakalpojumu sniedzēja Ziemeļeiropā. Kā banka ciešām un ilgtermiņa attiecībām, SEB Zviedrijā un Baltijā piedāvā finanšu konsultācijas un plašu finanšu pakalpojumu klāstu. Dānijā, Somijā, Norvēģijā un Vācijā SEB darbības galvenā prioritāte ir korporatīvo un investīciju bankas pakalpojumu sniegšana uzņēmumiem un institucionālajiem klientiem. SEB grupas darbību starptautiskā līmenī apliecina klātesamība 20 pasaules valstīs. Uz 2013. gada 30.jūniju SEB grupas kopējie aktīvi veido 2 596 miljardus Zviedrijas kronu, kopējie aktīvi pārvaldīšanā – 1 387 miljardi Zviedrijas kronu. SEB grupā strādā 16 000 darbinieku. Vairāk par SEB grupu: www.sebgroup.com.Papildinformācija medijiem:

Anna Vilsone, SEB bankas ārējās komunikācijas projektu vadītāja – 677799978,  29460576, anna.vilsone@seb.lv
Sandra Biseniece, LNK Group sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja –  26549539, sandra.biseniece@lnk.lv