HOCHTIEF Solutions, LNK Industries uzvar konkursā par piestātnes būvniecību Ventspils brīvostā

Personu apvienība HOCHTIEF Solutions, LNK Industries uzvarējusi Ventspils brīvostas pārvaldes izsludinātajā konkursā par 12. piestātnes būvniecību brīvostas teritorijā. Personu apvienības HOCHTIEF Solutions, LNK Industries, ko veido HOCHTIEF Solutions AG, SIA HOCHTIEF Solutions Latvia un AS LNK Industries, piedāvātā līgumsumma ir 10 920 140,84 Ls bez pievienotās vērtības nodokļa. Pašlaik tiek gaidīts piedāvājums noslēgt līgumu.

Šis Ventspils brīvostas infrastruktūras attīstības projekts paredz darbu veikšanu četrās kārtās. Pirmajā kārtā tiks veikta pilsētas kanalizācijas dīķera pārbūve; otrajā kārtā – esošā dzelzceļa rekonstrukcija. Projekta trešajā kārtā tiks veikta 12. piestātnes un kraujlaukuma būvniecība, savukārt pēdējā, ceturtajā, kārtā tiks veikta piestātnes akvatorijas un pienākošā kanāla padziļināšana līdz 12,5 metru dziļumam. Darbus paredzēts veikt 17 mēnešu laikā no būvatļaujas saņemšanas brīža.

„Līdz ar vērienīgiem ostu infrastruktūras attīstības plāniem Latvijā un Lietuvā, pastiprināti pievēršamies hidrotehniskās būvniecības pakalpojumu izvēršanai. Pašlaik jau īstenojam vairākus liela mēroga būvniecības projektus ostās, piemēram, divu termināļu būvniecību Rīgas brīvostā, pasažieru un kravu termināļu būvniecību Klaipēdas brīvostā un citus. 12. piestātnes būvniecībā Ventspils brīvostas teritorijā spēkus apvienosim ar HOCHTIEF Solutions, kas ir partneris ar spēcīgu pieredzi un zināšanām gan starptautiskā mērogā, gan Latvijā,” saka Artjoms Milovs, AS LNK Industries valdes priekšsēdētājs.

Par AS LNK Industries

AS LNK Industries ir holdinga LNK Group uzņēmums, kas specializējas inovatīvu būvniecības un ražošanas projektu īstenošanā. LNK Industries galvenā darbības sfēra ir rūpniecības, civilo un infrastruktūras objektu būvniecība. Uzņēmums specializējas arī transportēšanas tehnoloģisko sistēmu un nestandarta aprīkojuma projektēšanā, ražošanā un uzstādīšanā, kā arī dzelzsbetona konstrukciju un lielgabarīta metālkonstrukciju ražošanā, tādējādi garantējot industriālo objektu (ražošanas kompleksu, termināļu un citu) būvniecību no A līdz Z (no projekta izstrādes līdz objekta nodošanai ekspluatācijā). Vairāk par AS LNK Industries: www.lnk-industries.lv

Par HOCHTIEF Solutions

HOCHTIEF Solutions Latvia ir HOCHTIEF Solutions AG meitas uzņēmums, kas ir viens no vadošajiem celtniecības pakalpojumu sniedzējiem pasaulē, kas tiek pārstāvēts visos lielākajos pasaules tirgos. HOCHTIEF grupas piedāvātie pakalpojumi aptver visu celtniecības procesu tīklu - sākot ar projekta izstrādi līdz pabeigtas būves nodošanai. Vairāk par HOCHTIEF Solutions: www.hochtief.com