LNK Industries Group uzvar konkursā par tilta pār Daugavu renovāciju Jēkabpilī

Uzņēmumu AS LNK Industries un AS Latvijas tilti izveidotā pilnsabiedrība LNK Industries Group uzvarējusi Jēkabpils pilsētas pašvaldības organizētājā konkursā par esoša tilta pār Daugavu renovāciju Jēkabpilī. LNK Industries Group piedāvātā līguma summa ir 765 714.51 lati, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Pašlaik tiek gaidīts piedāvājums noslēgt līgumu. Kopā konkursā piedalījās trīs pretendenti.

Tilta, kas pēdējo reizi tika remontēts 1995. gadā, renovācija tiks veikta posmā no Kurzemes ielas līdz Vienības ielai. Pilnsabiedrības LNK Industries Group pārziņā būs brauktuves un ietves seguma maiņa, tilta balstu remonts, laiduma konstrukcijas remonts, margu, barjeru un apgaismes stabu demontāža un jaunu uzstādīšana, notekcauruļu maiņa un tilta daļu krāsošanas darbi.

Tilts pār Daugavu Jēkabpilī tika uzbūvēts un nodots ekspluatācijā 1962./63. gada ziemā, savienojot abas Daugavas krastu pilsētas (Krustpili un Jēkabpili) zem viena nosaukuma – Jēkabpils. Tilts tika uzcelts vecā tilta vietā, kurš nodrošināja dzelzceļa un autotransporta kustību starp abiem Daugavas krastiem, bet Otrā pasaules kara laikā tika nopostīts līdz pamatiem.

Par AS LNK Industries

AS LNK Industries ir holdinga LNK Group uzņēmums, kas specializējas visaptverošu būvniecības un ražošanas projektu īstenošanā. LNK Industries veic infrastruktūras, rūpniecības un civilo objektu būvniecību un transportēšanas tehnoloģisko sistēmu izveidi, tādējādi pilnībā garantējot industriālo objektu (ražošanas kompleksu, termināļu un citu) celtniecību no A līdz Z (no projekta izstrādes līdz objekta nodošanai ekspluatācijā). Vairāk par AS LNK Industries: www.lnk-industries.lv

Par AS Latvijas tilti

AS Latvijas tilti, holdinga LNK Group uzņēmums, kas ietilpst celtniecības un ražošanas grupā LNK Industries, ir viens no lielākajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā, kas specializējas tiltu, ceļa pārvadu un tuneļu būvniecībā un rekonstrukcijā, kā arī jūras piestātņu un krasta stiprinājumu rekonstrukcijā un celtniecībā. 70 darba gadu laikā uzņēmums ir uzbūvējis vairākus tūkstošus tiltu un hidrotehnisku objektu gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Uzņēmumam ir piešķirti Eiropas kvalitātes ISO 9001:2008 un vides vadības ISO 14001:2004 sertifikāti. Vairāk par AS Latvijas tilti: www.latvijas-tilti.lv