LNK Industries saņem “Būvindustrijas Lielā balva” apbalvojumus

Jau septīto gadu Latvijā tiek pasniegts būvniecības nozares apbalvojums “Būvindustrijas lielā balva”. Šo nozīmīgo pasākumu organizē “Latvijas Būvinženieru savienība” un žurnāls “Būvinženieris” un balvas patrons visus šos gadus ir Latvijas Valsts prezidents.

"Būvindustrijas lielā balva" ir apliecinājums augstai kvalifikācijai, tāpēc esam gandarīti, ka lielo balvu “Pamatakmens” kategorijā “Gada inženieris” šogad saņēma AS “LNK Industries” projektu vadītājs Valdis Čerpakovskis. Viņš saņēma arī visvairāk balsu “Sabiedrības balsojumā” mājaslapā.

Savukārt AS “LNK Industries” būvdarbu vadītājs Evgenijs Demins saņēma atzinības rakstu par mūža ieguldījumu būvindustrijā.

Atzinības rakstu un speciālo balvas saņēma arī Marija Grušinska, AS “LNK Industries” būvinženiere.

Mūsu uzņēmuma panākumu pamatā ir zinoši un profesionāli savas jomas speciālisti, tādēļ īpašu prieku radīja AS “LNK Industries” saņemtā SIA “Sakret” balva “Kadru kalve” par ieguldījumu darbinieku profesionālajā attīstībā.

Svinīgajā apbalvojumu pasniegšanas ceremonijā mūsu kolēģiem tika teikts paldies par uzticību nozarei un godpilno kalpošanu inženiera profesijai.