Dzīvojamais kvartāls Rīgas centrā svin spāru svētkus

Dzīvojamajam kvartālam Lofts&Rosegold, kas atrodas Rīgas centrā Strēlnieku ielā 8, nosvinēti spāru svētki, iezīmējot simbolisku brīdi, kad ir pabeigti apjomīgākie būvdarbi. Projekta attīstītājs R.EVOLUTION, būvniecības darbus veic pilnsabiedrība “LNK INDUSTRIES Partnership”.

Par godu būvniecības apjomīgāko darbu pabeigšanas brīdim jauno 7 stāvu ēku tagad rotā spāru vainags. Pateicoties visiem projektā iesaistītajiem strādniekiem par ieguldīto darbu, svinīgajā spāru svētku pasākumā piedalījās gan projekta attīstītāja, gan būvnieku pārstāvji. 

“Spāru svētki iezīmē būvniecībā nozīmīgu attīstības stadiju, kad ēka sasniedz tās augstāko punktu. Uz šo brīdi esam pabeiguši projekta  jaunās 7 stāvu daudzdzīvokļu ēkas karkasa betonēšanu. Tuvojas noslēgumam ēkas fasādes pārklāšana ar gāzbetona blokiem, kā arī dzīvokļu starpsienu izbūve. Tūlīt uzsāksim ēkas logu un iekšējo inženiertīklu montāžu, kā arī jumta izbūvi. Jau februāra beigās plānojam sākt fasādes nesošo alumīnija sistēmu un stiklojuma uzstādīšanu. Savukārt 4 stāvu vēsturiskajā ēkā jau pabeigta jumta izbūve, ielikti logi un šobrīd notiek priekšdarbi iekšējo inženiertīklu montāžai,” par līdz šim paveikto un turpmāko būvniecības procesu stāsta pilnsabiedrības “LNK INDUSTRIES Partnership” būvdarbu vadītājs Sergejs Komarovs.

Nekustamā īpašuma attīstītāju R.EVOLUTION valdes priekšsēdētājs Aleksejs Zagrebeļnijs ir pateicīgs celtniekiem par paveikto darbu un stingri ievēroto grafiku. „Projekta Lofts&Rosegold būvniecības darbi uzsākti 2018.gada janvārī. Svarīgākais būvniecības posms ir veiksmīgi pabeigts, taču ne mazāk svarīgs būs turpmākais darbs pie fasāžu apdares ar Vācijā ražoto Argeton keramisko elementu moduļiem. Koplietošanas telpas tiks noformētas saskaņā ar Lofts&Rosegold filozofiju, īpašu uzmanību pievēršot R.EVOLUTION realizējamo projektu kvalitātei un iedzīvotāju prasībām pēc komforta un miera.” Attīstītājs atzīmē, ka apartamentu pārdošana tika uzsākta septembrī, un šobrīd  jau ir rezervēti 20%.

Projekts Lofts&Rosegold atrodas Rīgā, Strēlnieku ielā 8, labiekārtotā teritorijā, kuras platība ir 3955 kvadrātmetri, un sastāv no divām ēkām – jaunās 7 stāvu daudzdzīvokļu ēkas un 4 stāvu arhitektūras pieminekļa. Jaunajā ēkā ir 75 dzīvokļi ar platību no 50,2 m2 līdz 171,4 m2, kuri atrodas 2.-7.stāvā. Ēkas 1.stāvā atradīsies komerciālās platības. Vēsturiskajā ēkā tiek paredzētas vairākas telpu izmantošanas koncepcijas: Loft tipa dzīvokļi vai komerciālās platības. Ēkas lobbi-halle ar platību 220 m2, griestu augstumu 4,20 m, kļūs par Lofts&Rosegold projekta sirdi un „hygge” dzīves filozofijas iemiesojumu. Šobrīd tiek prognozēts, ka projekts tiks nodots ekspluatācijā jau 2020.gada sākumā. Projektu izstrādāja SIA „Arhis arhitekti” slavenā arhitekta Andra Kronberga vadībā.