Pabeidz Riga fertilizer terminal III kārtas būvniecību

AS “LNK Industries” pabeidz minerālmēslu īslaicīgas uzglabāšanas un pārkraušanas kompleksa Rīgas brīvostā kupolveida glabātuvju Nr. 7 un Nr. 8 ar virszemes un pazemes konveijeru galerijām būvniecību.

Būvniecības III kārtas ietvaros tika izbūvētas divas jaunas kupolveida glabātuves Nr.7 un Nr.8, kur katras glabātavas ietilpība ir 25 000 t. Tāpat tika izbūvēti divi dzelzsbetona un divi metāla pārbēršanas mezgli, divas virszemes un divas pazemes konveijeru galerijas, starpkupolu nojume, labiekārtota piegulošā teritorija 7 888 m2 platībā.

“Riga fertilizer terminal” (RFT) ir modernākais un drošākais minerālmēslu pārkraušanas un īslaicīgas uzglabāšanas terminālis Ziemeļeiropā. Termināla darbībā tiek izmantotas efektīvas un mūsdienīgas kravu pārkraušanas un glabāšanas metodes, kas ir drošas apkārtējai videi.

AS “LNK Industries” termināla RFT būvniecības I un II kārtu pabeidza 2013. gadā. Terminālis ir uzbūvēts, izmantojot modernākās un ekoloģiski tīrākās tehnoloģijas un materiālus, un atbilst stingrākajām Eiropas Savienības drošības un ietekmes uz apkārtējo vidi prasībām. Visas kravu apstrādes operācijas „Riga fertilizer terminal” tiek veiktas no apkārtējās vides pilnībā slēgtā sistēmā.