Veselības aprūpes speciālisti iepazīstas ar Rīgas 1. slimnīcas attīstības plānu

Lai aplūkotu renovētos Rīgas 1. slimnīcas korpusus, kā arī uzzinātu par slimnīcas turpmākajiem attīstības plāniem, šodien tajā pulcējās ģimenes ārsti un citi veselības aprūpes speciālisti. Ar esošajām un plānotajām pārmaiņām klātesošos iepazīstināja Rīgas 1. slimnīcas valdes locekļi un Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs, klātesot Rīgas mēram Nilam Ušakovam un Rīgas vicemēram Andrim Amerikam.

Pasākuma laikā interesentiem bija unikāla iespēja aplūkot, kā būvniecības un ražošanas uzņēmuma LNK Industries vadībā norisinās 23. korpusa renovācija. Jau šā gada novembrī tajā būs pieejams bērnu veselības centrs ar ģimenes ārstu praksēm, stomatoloģijas, rehabilitācijas un ūdensdziedniecības nodaļas. Ieeja šajā korpusā būs no Šarlotes ielas caur īpaši veidotu jaunu piebūvi, kurā atradīsies reģistratūra.

Medicīnas nozares speciālisti iepazinās arī ar atjaunoto Rīgas 1. slimnīcas poliklīniku (1. korpusu), kas tika nodota ekspluatācijā 2012. gada nogalē. LNK Industries, renovējot šo ēku, veica lifta izbūvi ugunsdrošā šahtā un ierīkoja ratiņpacēlāju, lai nodrošinātu vides pieejamību cilvēkiem ratiņkrēslos. Tāpat uzņēmums nomainīja ilggadējo jumta kārniņu segumu un attīrīja korpusu no pilsētas putekļu slāņa, vienlaikus saglabājot ēkas vēsturisko izskatu. Ēkā tika veikta iekštelpu apdare, kā arī citi būvniecības darbi, lai padarītu to par mūsdienu ārstniecības iestāžu prasībām atbilstošu poliklīniku.

Tāpat pasākuma dalībnieki apskatīja 9. korpusu un 22. korpusu. Ģimenes ārstu un citu veselības aprūpes speciālistu iepazīstināšana ar Rīgas 1. slimnīcas iespējām noslēdzās ar prezentāciju par slimnīcas attīstību, kā arī jautājumu un atbilžu sesiju.