Svinīgi atklāts Centra sporta kvartāls Rīgā

Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 116a (bijušā LU stadiona teritorijā) atklāts Centra sporta kvartāls, kur stadiona izbūves un teritorijas labiekārtošanas darbus pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma veica PS „LNK Industries Partnership”.

Svinīgā atklāšanas pasākumā piedalījās gan Rīgas domes, gan blakus esošās Rīgas Centra humanitārās vidusskolas pārstāvji, kā arī tika izteikta pateicība visai komandai un uzņēmumiem, pateicoties kuru darbam šis kvartāls ir tapis. Atklāšanas laikā sportiskas un radošas aktivitātes notika katrā Centra sporta kvartāla laukumā un kopā to apmeklēja vairāk nekā 7000 cilvēku.

Centra sporta kvartāla kopējā teritorija ir četri hektāri, no kuriem 7000 m2  ir izveidots viens no lielākajiem rotaļu laukumiem bērniem.

Pārējā Centra sporta kvartāla teritorijā ir izveidots futbola laukums ar 280 m skrejceļu, basketbola laukums, divi multifunkcionālie laukumi, laukumi pludmales volejbolam, tāllēkšanas sektors, skeitparks un veloparks, laukums ielu vingrošanai, tribīnes, inventāra nomas punkti, tualetes, ģērbtuves. Visā teritorijā uzstādīta video novērošanas un apgaismošanas sistēma. Teritorija ir iežogota ar atjaunoto vēsturisko žogu. Stadiona izbūves un teritorijas labiekārtošanas darbus pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma veica PS „LNK Industries Partnership”. Pilnsabiedrību “LNK INDUSTRIES Partnership” ir dibinājuši trīs uzņēmumi SIA “LNK CONSTRUCTION”, SIA “ENFORT” un AS “LNK Industries”.

Galerija

Skatīt visu galeriju