Svinīgi atklāts PS “LNK INDUSTRIES Partnership” būvētais Valsts un Rīgas pašvaldības policijas iecirknis Bolderājā

Piedaloties Rīgas Domes, Valsts un Rīgas pašvaldības policijas, kā arī pilnsabiedrības “LNK INDUSTRIES” pārstāvjiem, svinīgi atklāts jaunuzceltais Valsts un Rīgas pašvaldības policijas iecirknis Bolderājā, Stūrmaņu ielā 33A.

Foto: Rīgas Domes Īpašuma Departaments

Vienstāva ēkā ar kopējo platību 513 kvadrātmetri ir 40 telpas, no kurām lielākā daļa ir domātas policiju darbiniekiem, kā arī iz izveidotas divas pagaidu aizturēšanas kameras, nopratināšanas un aizturēšanas telpa, kā arī katlu, servera un dušas telpas. Ēkā ieskaitot darbiniekus vienlaicīgi var atrasties 100 cilvēki.

Griestu augstums darba telpās ir apmēram 2,7 metri, bet atsevišķās pat 4,4 metri. Lai telpas būtu ikdienu gaišas, tad dabīgais apgaismojums telpās iekļūst arī caur augšējiem logiem, kas tādejādi piešķir telpām papildus dabisko apgaismojumu. Sienas veido betona bloki, kas piepildīti ar 192 kubikmetriem betona. Ēkas pamatos ir betona plātne 200 kubikmetru apjomā. Ēkas jumtu veido tērauda konstrukcijas, kuru kopējais svars ir 16,8 tonnas.

Jaunais valsts un pašvaldības policijas iecirknis ir izvietots 2541 kvadrātmetru lielā teritorijā, kurā ir izveidotas arī 15 autostāvvietas policijas vajadzībām un 10 iecirkņa apmeklētājiem. Teritorijā ir ieklāts bruģis gandrīz 1120 kvadrātmetru platībā, kā arī veikta teritorijas apzaļumošana ar zālienu un apstādījumiem 624 kvadrātmetru platībā.

Jaunuzceltā policijas iecirkņa būvniecības darbus PS “LNK INDUSTRIES Partnership” veica pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma par nedaudz vairāk kā 500 tūkstoši eiro bez pievienotās vērtības nodokļu likmes.

 

Galerija

Skatīt visu galeriju