Aicina iepazīties ar paveiktajiem un plānotajiem modernizācijas darbiem Rīgas 1. slimnīcā

Rīt, 24. aprīlī, plkst. 13.00 Rīgas 1. slimnīca un Rīgas domes Īpašuma departaments aicina veselības aprūpes speciālistus un citus interesentus iepazīties ar paveiktajiem un plānotajiem renovācijas un modernizācijas darbiem Rīgas 1. slimnīcā (Bruņinieku ielā 5).

Vizītes laikā klātesošajiem būs iespēja aplūkot, kā tiek īstenota 23. korpusa renovācija, ko īsteno būvniecības un ražošanas uzņēmums LNK Industries. Papildus renovācijas darbiem (hidroizolācijas atjaunošanai, iekštelpu apdarei, fasādes attīrīšanai un citiem), LNK Industries šajā objektā veiks arī jaunas ieejas halles un reģistratūras būvniecību. 23. korpusā jau novembrī tiks atklāts bērnu veselības centrs ar ģimenes ārstu praksēm, bērnu speciālistu konsultācijām, stomatoloģiju, rehabilitāciju un ūdens dziedniecību.

Interesenti tiks iepazīstināti arī ar LNK Industries renovēto Rīgas 1. slimnīcas poliklīniku (1. korpusu), kas tika nodota ekspluatācijā pagājušā gada nogalē. Atjaunotajā poliklīnikā apmeklētājiem tagad ir pieejams lifts ugunsdrošā šahtā, kā arī ratiņu pacēlājs, nodrošinot vides pieejamību cilvēkiem ratiņkrēslos. Tāpat LNK Industries īstenoja ilggadējā jumta kārniņu seguma maiņu, ieklājot analogu materiālu – māla dakstiņus, lai saglabātu ēkas vēsturisko izskatu, kā arī iekštelpu apdari, ēkas fasādes attīrīšanu un citus darbus, padarot Rīgas 1. slimnīcas poliklīniku par sakoptu un mūsdienu prasībām atbilstošu ārstniecības iestādi.

Rīgas 1. slimnīcas vadība un Rīgas domes Īpašuma departamenta pārstāvji klātesošos iepazīstinās arī ar paveiktajiem remontdarbiem un uzstādīto aprīkojumu 9. korpusā, kā arī informēs par plānotajiem būvniecības darbiem 22. un 8. korpusā.

Pēc Rīgas 1. slimnīcas teritorijas apskates interesentiem būs iespēja uzdot jautājumus par iestādes attīstību, pakalpojumiem un sadarbības iespējām Rīgas 1. slimnīcas vadībai.