AS “LNK Industries” būvētā ēka Rīgā, Daugavas kreisajā krastā River Breeze Residence svin spāru svētkus

Jaunā dzīvojamā ēka Rīgā, Klīversalā River Breeze Residence, kuras celtniecības darbus veic AS “LNK Industries” šodien svin spāru svētkus.  Tādejādi iezīmējot simbolisku brīdi, kad pabeigti apjomīgākie būvdarbi. Ēku plānots nodot ekspluatācijā šī gada beigās, tajā būs 48 dzīvokļi. Šobrīd noslēgti 11 dzīvokļu pārdošanas priekšlīgumi. Kopējais investīciju apjoms ap 20 milj. Eur.

River Breeze Residence, Kuģu ielā 28 ir pirmā ēka Rīgas Klīversalas kvartāla apbūvē un projekta realizāciju veic A/S “Pro Kapital Latvia” meitas uzņēmums SIA “Klīversala”, savukārt būvniecību - AS “LNK Industries”.

A/s “LNK Industries” valdes loceklis Jevgenijs Locovs: ”Mums ir patiess prieks par Klīversalas attīstību un to, ka pirmās ēkas būvniecība šī kvartāla apbūvē tika uzticēta mums -  AS “LNK Industries. Tikai pirms nepilna gada jūnija sākumā mēs parakstījām līgumu par jaunas daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas būvniecību šeit Klīversalā. Un jau šodien varam ieraudzīt ēkas aprises un svinēt spāru svētkus. Vietā, kur tagad atrodas ēka, būvniecības sākumā tika izrakta 7 – 8 m dziļa būvbedre, ēkas izbūvei tika izlietots gandrīz 7,5 tūkstoši m3 betona. Lai to visu paveiktu, katru dienu būvobjektā strādāja ap 200 darbinieku. Esam lepni, ka tieši mēs no pieredzējuša starptautiskā investora puses tikām izvēlēti par ģenerāluzņēmēju šim objektam. Tādēļ šie svētki ir mums visiem - būvniekiem, investoram, dzīvokļu īpašniekiem un pilsētas iedzīvotājiem, lai šodien novērtētu un pateiktos viens otram par padarīto”.

Paolo Michelozzi, Pro Kapital Latvia valdes priekšsēdētājs: “Mēs esam gandarīti par to, kā River Breeze residence iekļaujas Rīgas kreisā krasta aprisēs un papildina tās dinamisko veidolu.  Šī ir pirmā ēka Klīversalas kvartāla apbūvē. Apzinoties Klīversalas nozīmi Rīgas kopējā pilsētvides kontekstā, mēs turpināsim šīs teritorijas attīstību ar īpašu pietāti. Šajā brīdī vēlamies izteikt īpašu pateicību arhitektam Ventim Didrihsonam un būvniekiem “LNK Industries”, kas palīdz īstenot mūsu ieceres.”

 River Breeze Residence kopējā platība ir 12 850 kvadrātmetri, 7 virszemes stāvi un 2 pazemes (autostāvvietas), panorāmas lifti.   Paredzētais dzīvokļu skaits – 48, dzīvokļu platība: 56 m2– 316 m2. Katram dzīvoklim ir terase, individuāli regulējamas energoefektīvas ventilāciju sistēmas. Augšējos stāvos iebūvēti kamīni, pārējos stāvos ir iespēja tos izbūvēt. Pirmā stāva dzīvokļi veidoti kā town house – divos līmeņos, ar privāti norobežotu ārtelpu, radot privātmājas sajūtu pašā Rīgas centrā.

Galerija

Skatīt visu galeriju