LNK Industries lielāko būvniecības uzņēmumu TOP augšgalā

Laikraksta “Dienas Bizness” veidotajā būvnieku TOP 30 par 2016. gadu iekļuvušas trīs LNK Industries uzņēmumu grupas kompānijas AS “LNK Industries”, SIA “Enfort” un PS “LNK Industries Group”, kur AS “LNK Industries” nemainīgi ieņem vietu lielāko būvniecības uzņēmumu TOP augšgalā – 4. vieta.

LNK Industries uzņēmumu grupas pabeigto darbu sarakstā par 2016. gadu ir izglītības iestāžu fasāžu un sporta laukuma rekonstrukcija Rīgā, viesnīcu būvniecība, piestātņu atjaunošana Ventspils brīvostā, kā arī citi projekti. Savukārt šogad starp svarīgākajiem uzsāktajiem objektiem bez Mežaparka estrādes, ir arī Daugavas stadiona tribīņu būvniecība, ko veic pilnsabiedrība "LNK Industries Partnership". Tām jābūt pabeigtām līdz nākamā gada maijam, bet līdz nākamā gada rudenim jāpabeidz arī Latvijas Universitātes Zinātnes mājas būvniecība Torņkalnā, kuras būvnieks savukārt ir pilnsabiedrība "LNK Industries Group".

Laikraksta “Dienas Bizness” apkopotais un veidotais būvnieku TOP 2016, parāda, ka kopumā nozare joprojām ir nogaidošās pozīcijās, tiesa, šis 2017. gaidas ir ievērojami optimistiskāks nekā pērn un, ka noskaņojums nozarē kļūst pozitīvāks. Lai gan pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem, pagājušajā 2016. gadā kopējais būvniecības produkcijas apjoms salīdzinot ar 2015. gadu samazinājās par 17,8%, šis gads solās būt veiksmīgāks par iepriekšējo, jo ir cerība, ka beidzot sāksies ES projekti.