LNK Industries atbalsta kampaņu “Mācies būvniecību”

Kampaņas “Mācies būvniecību” ietvaros akciju sabiedrības “LNK Industries” projektu vadītāji sniedz lekciju pamatskolas un vidusskolas pēdējo klašu skolēniem pasākumā “Būvniecības dienas 2017”, kas norisinās Rīgas Celtniecības koledžā.

Lai pievērstu jauniešu uzmanību un rosinātu viņos vēlmi studēt inženierzinātni, jau otro gadu pēc kārtas Latvijā no janvāra līdz maijam norisinās kampaņa "Mācies būvniecību". Lai skolēniem skaidrotu savus ikdienas darba pienākumus un iepazīstinātu ar profesionālajiem izaicinājumiem, AS “LNK Industries” projektu vadītāji “Būvniecības dienas 2017” ietvaros uzstājas ar lekciju Rīgas Celtniecības koledžā.

AS “LNK Industries” kampaņu “Mācies būvniecību” atbalsta otro gadu pēc kārtas. Kampaņas mērķis ir papildināt informatīvo telpu ar labas prakses piemēriem, popularizēt mācības profesionālās izglītības iestādēs un studiju iespējas augstskolās un koledžās, kā arī iedvesmot jauniešus darbam būvniecības nozarē. Kampaņas idejas autori un organizatori - biedrība „Building Design and Construction Council”.