Rīgas brīvostas pārvalde atzinīgi novērtē LNK Industries projektu vadītāju

Rīgas brīvostas pārvalde svinīgā ceremonijā apbalvo akciju sabiedrības “LNK Industries” projektu vadītāju Robertu Trautmani, pasniedzot sudraba krūšu nozīmi par ilggadēju un pašaizliedzīgu darbu un personisko ieguldījumu Rīgas brīvostas saimnieciskās darbības nodrošināšanā un izaugsmē.

Uzņēmums AS “LNK Industries” līdz šim ir realizējis ļoti nozīmīgus projektus Rīgas brīvostā kā, piemēram, automatizētā minerālmēslu noliktavu un pārkraušanas kompleksa “Riga Fertilizer Terminal” un reversā tipa beramkravu pārtikas un nepārtikas kravu pārkraušanas pakalpojumu termināļa būvniecību “Riga Bulk Terminal” (RBT).

Roberts Trautmanis par RBT projekta vadīšanu Latvijas būvniecības nozares konkursā „Gada Būvinženieris Latvijā 2012” saņēma balvu kā labākais projektu vadītājs. Savukārt objekts RBT konkursā “Latvijas Būvniecības Gada balva 2014” tika atzīts kā labākais projekts nominācijā ''Jauna inženierbūve''.

 “Riga Bulk Terminal” ir modernākais Baltijas valstīs, kura ierīkošanai tika izmantoti jaunākie tehnoloģiskie risinājumi, kas ļauj pārkraut astoņu dažādu veidu beramkravas. RBT ir unikāls ar inženierrisinājumiem, kādi Latvijā tika izmantoti pirmoreiz. Termināļa būvniecība tika uzsākta 2012. gada jūlijā un pabeigta rekordīsā laikā 2014. gada janvārī.