Ar “LNK Industries” pārstāvju piedalīšanos tiks atklāta publiskā slidotava Rīgas 84.vidusskolas sporta un aktīvās atpūtas laukumā Rīgā

Sestdien, 28. janvārī, Rīgas 84.vidusskolas (Lielvārdes ielā 141, Rīgā) sporta un aktīvās atpūtas laukumā, kura būvniecības darbus veica pilnsabiedrība “LNK INDUSTRIES Partnership” notiks publiskās slidotavas atklāšanas svētki.

Publiskās slidotavas atklāšanā piedalīsies gan AS “LNK Industries” un Rīgas domes, gan Rīgas 84. skolas pārstāvji. Svētku ietvaros notiks pirmais hokeja mačs starp hokeja skolas “Rīga” audzēkņiem, kur svinīgo ripas iemetienu veiks hokeja leģenda Helmuts Balderis. Būs iespēja vērot gan hokeja spēles paraugdemonstrējumus, gan kopā ar pasaku tēliem izmēģināt jaunās publiskās slidotavas ledu. Tostarp būs konkursi ar dažādām pārsteigumu balvām un radošas aktivitātes bērniem. Pasākumu vadīs un hokeja spēli komentēs Armands Simsons.

PS “LNK INDUSTRIES Partenrship” vērienīgos būvdarbus šajā teritorijā, kas turpmāk pamatoti ir dēvējama par pirmo un lielāko aktīvās atpūtas un sportisko aktivitāšu vietu Rīgā, pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma uzsāka pagājušā gada maijā. Kopējā labiekārtošanas darbu platība, ko veica PS “LNK INDUSTRIES Partnership” bija 56 000 m2. Teritorijā ir izveidoti un aprīkoti laukumi skeitošanai, basketbolam, futbolam, volejbolam un tenisa spēlei, kā arī rotaļu laukumi dažādu vecumu bērniem un laukums ielu vingrošanai. Tagad teritorijā darbosies arī slidotava un vasarā to būs iespēja izmantot skrituļošanai. Teritorija ir iežogota un tajā ir bruģēti laukumi un celiņi gan gājējiem, gan skrituļotājiem.

Pilnsabiedrību “LNK INDUSTRIES Partnership” ir dibinājuši trīs uzņēmumi SIA “LNK CONSTRUCTION”, SIA “ENFORT” un AS “LNK Industries”.