LNK Industries šogad piedalās vides objektu festivālā „Ziemassvētku egļu ceļš” ar jaunu objektu

Brīvības bulvāra un Elizabetes ielas krustojumā AS „LNK Industries” šogad piedalās ar jaunu vides objektu „Sniega bumba”, kur varēs apskatīt līdz 2017. gada 8. janvārim kopā ar gaismas Aleju 7. vides objektu festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš” ietvaros.

Vides objekts “Sniega bumba”, kuras autors ir mākslinieks Didzis Jaunzems, veidots no trīs dažāda diametra ģeodēziskās struktūras lodēm. Ārējā lode, kas ir 6 metrus diametrā, kalpo kā ažūrs daļēji nesošs karkass. Vidējās lodes karkasā iestrādāts puscaurspīdīgs plastikāta segums, savukārt iekšējā lode no iekšpuses ir dinamiski izgaismota un apdrukāta ar mākslinieces Kristīnes Luīzes Avotiņas darbu fragmentiem.

Vides objekts “Sniega bumba” veido izteiksmīgu un krāsainu mākslas instalāciju, kas kopā ar Brīvības bulvāra alejas dinamisko gaismas joslu, šajā gada tumšākajā laikā iepriecinās ikvienu garāmgājēju. Gaismas alejā, kas ir 300 metru gara, izmantotas pavisam 1 100 Latvijā ražotas spuldzītes, kuras noteiktā laika periodā maina krāsu gammu.

AS “LNK Industries” jau trešo gadu pēc kārtas piedalās vides objektu festivālā „Ziemassvētku egļu ceļš” un sadarbojoties ar dažādiem māksliniekiem un SIA “ArkiLED”, kas izstrādā un veic Alejas dekoratīvo un apgaismes tehnisko izpildījumu, dāvina rīdziniekiem un pilsētas viesiem Ziemassvētku vides objektus. 

Galerija