LNK Industries kopā ar Rīgas domes pārstāvjiem iededz vienu no Rīgas svētku eglēm

Holdinga LNK Group valdes loceklis Davids Lipkins kopā ar Rīgas domes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu, Rīgas domes Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu Rīgas 84. vidusskolas sporta un aktīvās atpūtas laukumā iededz vienu no Rīgas Ziemassvētku eglēm.

Foto: Nora Krevņeva

Pasākuma svinīgajā daļā visus klātesošos uzrunāja un svētkos sveica holdinga LNK Group valdes loceklis Davids Lipkins: “Man ir liels prieks, ka bērniem Rīgā tagad ir par vienu rotaļu vietu vairāk. Tāpat man ir patiess gods, ka šī laukuma labiekārtošana tika uzticēta vienam no mūsu holdinga uzņēmumiem, kas vērienīgos būvdarbus šeit uzsāka šogad maijā. Tika labiekārtoti un aprīkoti laukumi skeitošanai, basketbolam, futbolam, volejbolam un tenisam.  Ir īpašs laukums ielu vingrošanai. Tuvojas nobeigumam hokeja laukuma iekārtošana. Labiekārtotā skolas apkārtnē bērni un jaunieši turpmāk varēs pilnvērtīgi nodoties sportiskajām aktivitātēm ne tikai skolas sporta nodarbībās, bet arī savā brīvajā laikā. Es ļoti ceru, ka esam palīdzējuši piepildīt daudzu bērnu un apkārtnes iedzīvotāju sapni par lielisku atpūtas vietu. Lai gada tumšākajā laikā visiem būtu vēl priecīgāk sagaidīt un svinēt svētkus, dāvinām jums visiem par prieku šo košo egles rotu”.

Koši izrotātā egle priecēs ikvienu, kurš svētku laikā apmeklēs Rīgas jaunāko sporta un aktīvās atpūtas laukumu Purvciemā. Šī vieta pamatoti ir dēvējama par pirmo un lielāko Baltijā šāda veida aktivitāšu laukumu, jo ierīkots vērienīgākais āra trenažieru un vingrošanas komplekss. Šobrīd pilnsabiedrība “LNK INDUSTRIES Partnership” veic darbus vēl pie hokeja laukuma izbūves, kuru pēc tam vasarā būs iespējams izmantot skrituļslidošanai.

Sporta kompleksa un dažāda veida aktīvās atpūtas laukumu būvdarbus pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma veic PS „LNK INDUSTRIES Partnership”. Šobrīd objektā ir ieguldīti 2,8 miljoni eiro. Savukārt holdingā LNK Group ietilpstošais uzņēmums AS „LNK Industries”, dāvinot egles lampiņu virtenes, īpašas svētku noskaņas radīšanai labiekārtotajā 84. skolas teritorijā ir izgreznojis Ziemassvētku egli, kas gan tuvējās apkaimes iedzīvotājiem, gan visiem sportisko aktivitāšu baudītājiem, dāvā prieku svētku laikā.