LNK Industries atbalsta LNO iestudējumu “Jevgeņijs Oņegins”

AS “LNK Industries” atbalsta Pētera Čaikovska operas jauniestudējumu Latvijas Nacionālajā operā “Jevgeņijs Oņegins”, kura pirmizrāde notiks jau š.g.  8. decembrī.

“Tik mazai valstij kā Latvijai, lai to pamanītu un cienītu, īpaši svarīga ir izcilība. Katrs augstvērtīgs projekts vai tas būtu kultūras pasākums vai izcili uzbūvēta ēka ir no svara. Tādēļ mūsu uzņēmumam ir patiess gandarījums atbalstīt tādus kultūras projektus, kas iedvesmo un ir patiesi augstvērtīgi. Kultūra nosaka pamatu tam, kas mēs esam un kas gribam būt. Tai ir nozīmīga loma personības un nākamo paaudžu audzināšanā. Esmu pārliecināts, jo lielāks ir kultūras ieguldījums cilvēkos šodien, jo labāka nākotne sagaida mūsu valsti rītdien”, uzsver AS “LNK Industries” valdes loceklis Jevgenijs Locovs.

Operas iestudējumu veido muzikālais vadītājs Ainārs Rubiķis, diriģents Jānis Liepiņš, režisore Rēzija Kalniņa, scenogrāfs Mihails Kramenko, kostīmus veido modes zīmols “Amoralle”. Rīgā “Jevgeņijs Oņegins” pirmo reizi iestudēts jau 1896. gadā. Jaunais iestudējums būs divpadsmitais šīs operas uzvedums Latvijā.