Atklāts Rīgas 84.vidusskolas sporta un aktīvās atpūtas laukums

Ar dažādām sportiskām un atraktīvām aktivitātēm tika atklāts Rīgas 84. vidusskolas (Lielvārdes iela 141) sporta un aktīvās atpūtas laukums. Būvdarbus pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma veica pilnsabiedrība “LNK INDUSTRIES Partnership” un  labiekārtošanas izmaksas sastādīja 2 766 010,74 eiro (ieskaitot PVN).

Pasākuma apmeklētāji kopā ar sportistiem varēja iesaistīties futbola, basketbola, volejbola, florbola, kā arī vieglatlētikas vingrinājumos. Bērni kopā ar iemīļotajiem pasaku varoņiem iepazina jauno rotaļu laukumu, bet bērnu vecākiem un vecvecākiem bija iespēja izmēģināt modernos āra trenažierus.

Vērienīgos būvdarbus PS “LNK INDUSTRIES Partnership” Rīgas 84. vidusskolas teritorijā uzsāka šā gada maijā,  kuru gaitā tapa sporta komplekss un dažāda veida aktīvās atpūtas laukumi. Teritorijā tika labiekārtoti un aprīkoti laukumi skeitošanai, basketbolam, futbolam, volejbolam un tenisam. Ir arī īpašs laukums ielu vingrošanai. Teritorija ir iežogota un tajā ir bruģēti laukumi, izvietoti soliņi, kā arī celiņi gan gājējiem, gan skrituļotājiem. Diennakts tumšajā laikā teritorija tiks izgaismota.

Kopējā labiekārtošanas darbu platība, ko veica PS “LNK INDUSTRIES Partnership” bija 56 000 m2, iebērtās melnzemes apjoms 5644.46 m3, veikta apzaļumošana un iesēts zālājs 30103.80 m2 platībā, ieklāts bruģis 7 570 m2 platībā, tāllēkšanas bedrei tika sabērtas smiltis 5.50 m3 apjomā. Katra iekārtotā multifunkcionālā sporta laukuma platība ir 608 m2 (kopā 3 laukumi), tāllēkšanas sektora laukuma platība - 271.30 m2 un atjaunotā bērnu rotaļu laukumu platība  - 3 100 m2. Tika labiekārtots veloceliņš 520 m garumā, kas piemērots arī skrituļslidotājiem, savukārt kopējais labiekārtoto celiņu garums parka teritorijā ir 1 460 m.

Labiekārtotā skolas apkārtnē bērni un jaunieši turpmāk varēs pilnvērtīgi nodoties sportiskajām aktivitātēm ne tikai skolas sporta nodarbībās, bet arī sava brīvā laika pavadīšanā.  

Galerija