Personu apvienība LNK Industries EKO uzvar Ventspils brīvostas pārvaldes rīkotajā konkursā

Personu apvienība LNK Industries EKO, kuras sastāvā ietilpst holdinga LNK Group uzņēmumi SIA LNK Industries un AS Latvijas tilti, pēc uzvaras konkursā par „Ventspils brīvostas 1. muliņa demontāžu” noslēgusi līgumu ar Ventspils brīvostas pārvaldi. Pasūtījuma apjoms ir 4 159 132 Ls bez PVN, no kura SIA LNK Industries un AS Latvijas tilti darbu daļa sastāda aptuveni 69% (2 859 132 Ls bez PVN). Paredzams, ka 1. muliņa demontāža tiks sākta šā gada februārī.

SIA LNK Industries un AS Latvijas tilti pārziņā būs muliņa demontāža un krasta nostiprinājuma izbūve. Personu apvienības LNK Industries EKO sastāvā ietilpst arī SIA EKO OSTA, AS BAO un SIA Ambervivus, kas veiks grunts un konstrukciju attīrīšanu, utilizāciju un izvešanu.

„Papildu tiltu un ceļa pārvadu būvniecībai, civilo objektu un pilnībā aprīkotu rūpnīcu būvniecībai, SIA LNK Industries un AS Latvijas tilti pēdējos gados arvien vairāk attīsta darbību hidrotehniskās būvniecības sfērā ostās. Piemēram, pašlaik tiek veikta modernu kravu un pasažieru termināļu būvniecība Klaipēdas ostā, kā arī tiek īstenoti divi termināļu būvniecības projekti Rīgas brīvostā,” stāsta Artjoms Milovs, SIA LNK Industries valdes priekšsēdētājs.

Par SIA LNK Industries

SIA LNK Industries ir holdinga LNK Group uzņēmums, kas specializējas visaptverošu būvniecības un ražošanas projektu īstenošanā. LNK Industries veic infrastruktūras, rūpniecības un civilo objektu būvniecību un transportēšanas tehnoloģisko sistēmu izveidi, tādējādi pilnībā garantējot industriālo objektu (ražošanas kompleksu, termināļu un citu) celtniecību no A līdz Z (no projekta izstrādes līdz objekta nodošanai ekspluatācijā).

Par AS Latvijas tilti

AS Latvijas tilti, holdinga LNK Group uzņēmums, kas ietilpst celtniecības un ražošanas grupā LNK Industries, ir viens no lielākajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā, kas specializējas tiltu, ceļa pārvadu un tuneļu būvniecībā un rekonstrukcijā, kā arī jūras piestātņu un krasta stiprinājumu rekonstrukcijā un celtniecībā. 70 darba gadu laikā uzņēmums ir uzbūvējis vairākus tūkstošus tiltu un hidrotehnisku objektu gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Uzņēmumam ir piešķirti Eiropas kvalitātes ISO 9001:2008 un vides vadības ISO 14001:2004 sertifikāti.