Portāls db.lv: Latvijas uzņēmums uzvar 5 milj. Ls konkursā par būvdarbiem Klaipēdas ostā

Biznesa portāls db.lv informē, ka Klaipēdas Valsts jūras ostas direkcijas konkursā par divu piestātņu rekonstrukciju Klaipēdā uzvarējusi AS Latvijas tilti.

Pēc uzvaras konkursā ar Klaipēdas Valsts jūras ostas direkciju ir noslēgts līgums, kas paredz veikt septītās un astotās piestātnes rekonstrukciju par 26,35 milj. litu jeb 5,37 milj. Ls, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN).

Paredzēts, ka abu piestātņu rekonstrukcijas darbi sāksies šā gada novembrī. Piestātņu rekonstrukcija ir viens no Klaipēdas ostas kopējā modernizācijas plāna posmiem, savukārt a/s Latvijas tilti veiks jaunu kordona līniju jeb piestātņu sienu celtniecību un piestātņu virsbūves rekonstrukciju, skaidro SIA LNK Industries valdes priekšsēdētājs un AS Latvijas tilti prokūrists Artjoms Milovs.

AS Latvijas tilti ir holdinga LNK Group uzņēmums, kas ietilpst celtniecības un ražošanas grupā LNK Industries.

Papildu šim projektam, a/s Latvijas tilti patlaban Lietuvā īsteno vēl divus projektus - kopš 2010. gada Klaipēdas ostā tiek veikta kravu un pasažieru termināļu būvniecība piestātnēs Nr. 80 un Nr. 81, kā arī 2012. gadā Viļņas centrā sākta ceļa pārvada būvniecība.

Publikācija (latviešu valodā) aplūkojama šeit.