Laikraksts „Čas”: Tiltu būvnieki iet virsū krastam

Pagājušajos svētkos nepamanīta nav palikusi AS Latvijas tilti 70 gadu jubileja, raksta laikraksts. Uzņēmums to svinējis 17. novembrī, dāvinot Rīgai projektu „Vanšu tilta gaismas stīgas”.

Svinot jubileju, uzņēmums divas reizes atkāpies no ierastā formāta, kā šāda veida svētki tiek organizēti. Viesi tika aicināti nevis uz Kongresu namu vai banketu zāli, bet uz laukumu pie Vanšu tilta. Tā vietā, lai gatavotos apsveikumu saņemšanai no viesiem, jubilārs – AS Latvijas tilti – nolēma sniegt dāvanu Rīgai– Vanšu tilta apgaismojumu.

„Mēs vēlamies galvaspilsētai dāvāt mazliet skaistuma, piešķirot jaunu akcentu galvenajam tiltam Rīgā. Uzņēmuma vēsturiskajā logotipā attēlots Vanšu tilts, kas ir ne tikai viens no zināmākajiem Rīgas simboliem, bet arī spilgts uzņēmuma spēju piemērs. Tādēļ, svinot uzņēmuma 70 gadu jubileju, kā dāvana Rīgai tika radīts projekts „Vanšu tilta gaismas stīgas”. Ceram, ka jaunais akcents Rīgas panorāmai naktī iepriecinās gan rīdziniekus, gan pilsētas viesus,” teica uzņēmuma pārstāvis Artjoms Milovs, nododot dāvinājumu Rīgas mēram Nilam Ušakovam.

Visa publikācija (krievu valodā) aplūkojama šeit.