Žurnāls "Latvijas būvniecība": Rīgas 1. slimnīcas trīs korpusu renovācija

Žurnāla „Latvijas būvniecība” novembra un decembra numurā aplūkota Rīgas 1. slimnīcas trīs korpusu renovācija, ko veic LNK Industries. Kā raksta žurnāls, Rīgas 1. slimnīca vēsturiski arī ir pirmais speciāli būvētais slimnīcas komplekss pilsētā. Šobrīd vēsturiskie slimnīcas korpusi plānveida tiek pakļauti renovācijai, piemērojot telpas un to aprīkojumu modernu ārstniecības iestāžu prasībām.

LNK Industries slimnīcas 17. korpusa renovāciju sāka 2011. gada nogalē, darbus pabeidzot 2012. gada vasarā. Renovācijas un modernizācijas laikā tika veikta fasādes tīrīšana, iebūvēti divi lifti, siltinātas ārsienas, uzstādīti jauni logi un durvis, salaboti asfaltētie piebraucamie ceļi, kā arī veikti citi darbi.

Slimnīcas 1. korpuss, kura galvenā fasāde izvietota paralēli Bruņinieku ielai, pašlaik tiek pārbūvēts par modernu poliklīniku, nodrošinot vides pieejamību, iekštelpu renovāciju, kā arī veicot fasādes attīrīšanu no pilsētvides radīto netīrumu slāņa. Vēl šogad plānots sākt renovācijas darbus 23. korpusā, kur papildus renovācijas darbiem plānota jauna apjoma būvniecība ar ieejas halli un reģistratūru.

Publikācija latviešu valodā aplūkojama šeit:
1. daļa
2. daļa
3. daļa